İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

image upload script i geliştirme

B

Baria

Misafir
Siteye yüklenen resimler 30 gün gösterilmez ise otomatik olarak silinecek.
Bu süreyi Ben panelden ayarlayabilecem

Yüklenecek olan resimlerin linki uzun olmamalıdır bunu önlemek amacı ile sub-domain
açabiliriz (http://image.site.com/1213/4r3rgfr.jpeg ) yada domain üzerinden
dosya aça aça gidebiliriz. Örnegin www.site.com/image/1/resim.jpeg image/1 klasorü 1 gb
olunca image/2/ atlı 2. bir klasor acıp oraya yüklemeye devam ettirmek veya 1 gb yerine
1000 resim yükdikten sonra geçmek.

resmin yüklenecegi yeri biz seçebilmeliyiz.örnegin cpanelde subdomain'e /www/subdomain/ şeklinde
girebiliyoruz ama plesk panel olunca bunu gerçekleştiremiyoruz.bunu önelemek amacı ile bu yolu
biz seçebilmem gerekmektedir + yukarıdaki yazı ile uyum içinde çalışmalıdır.

yüklenecek resimlerin hepsinde thumbnail özelligi olucak resimler 220*220 boyutunda ayrı
bir şekilde yüklenecek.

bende şu anda script var ama bunları exstra olarak eklemenizi istiyorum
yada sıfırdan yapmanızı hangisi adha kolay ise

fiyatını özelime yollarsanız iyi olur

+üyelik girişi olabilecek üyeler yükledikleri resimleri login olduktan
sonra panelden göre bilecekler ekleye bilecekler veya silebilecekler.güvenlik konusunda
açık bulunmayacak

önemli olan özellikler bunlar.fiyat'ı özelime atabilirsiniz + fazla uçuk olmasın(ögrenci işi)

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istedigin ozelliklere yakını var ..
hazır elimde.
ama ogrenci oldugun icin bu parayı vere bilirmisin bilmiyorum.
script php
tam bir dosya paylasım scripti.
fiyatı ozelineatıyorum.
ornek. e-yukle.net dir.

B

Baria

Misafir
yok sendeki script hemen hemen bende de var.benim istedigim özellikler yukarıda + sanırım birde siten hazır script... fiyat uçuk geldi bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5