İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Image Upload Scripti Aranıyor..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Uzun zamandır adam akıllı bir image upload scripti arıyorum fakat bulamadım. ilk başlarda forum sayfamdaki kullanıcılarım için kullanacağım zamanla belki gelişir... Basit ara yüzlü Bir İmage upload scripti arıyorum. İlgilenen Pm atarak msn adresini bırakabilirler Yada [email protected] adresine ekleyebilirler. Maddi durumum bu aralar peki iyi değil ama orta şekerli bir fiyat ile ben bu scripti yazarım diyen arkadaşlarında tekliflerine açığım...

B

Baria

Misafir
isterseniz size sıfırdan yazabilirim? istediginiz gibi. p.m atın veya msn e ekleyin

metadige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşım Kendi yazmış olduğum basit ve kullanışlı bir script var, yüklenen resimleri kontrol edip istediğin formatların dışındakilere izin vermeyebilir, istediğin boyutlara küçültebilir, üzerine istersen yazı ekleyebilirsin, önizleme resimlerini ayrı bir klasöre kopyalar. Ayrıca kaynak resimin adresi belli olmaz. Yine istersen resimlerin adresini verirken veya istediğin yerlerde reklam gösterebilirsin.
Üyelik sistemi falan yoktur, söylediğim gibi basit ve kullanışlıdır ve son derece güvenlidir . Sunucuda Gd library kurulu olması gerekir. Kodları kapalıdır, Tek bir sitede kullanabilirsin, fiyatı 50 YTL dir.İlgilenirsen pm atabilirsin.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşlar hepinize ayrı yarı teşekkürler. Baria nickli arkadaş ile görüştüm ve kendisi yardımcı olacağını söyledi.. Tekrardan teşekkürler herkese..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5