İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

imageshack Tarzı image upload Script Lazım !!

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imageshack.us tarzında php tabanlı script arıyorum.Elinde resim upload scripti olan var mı?Ayrıca script yazan gelişmiş bir script istesem ücreti ne kadar olur ?

Saygılar

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir ara düşünmüştüm ve bir arkadaşa yazdıracaktım 100 ytl ye ama vazgeçtim fiyat bu civarda olur ;)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım captainzap.Valla free olursam bende az çok geliştirebilirim o şekilde bi script.Aradığım şey aslında basit bi resim upload scripti.Fonksiyonel birşey içinde fiyatlarınızı bekliyorum.

B

Baria

Misafir
o tart 1 site en az 100-200 dolar eder.Piyasada free bulursun ama bu işi cidiye alarak yapacaksan tafsiyem script yazdırmaktır.

M

MasterOFMasters

Misafir
ya script bi şekilde 100 - 300 arası hal edersin profesyonel bişi

ama büyük disk alanı ve band gerektirecek ciddi düşünüyorsan
tek server lada olacak iş deyil
baştan yatırımı sağlam yapacaksan gir işe yoksa bi süre sonra kapatmak zorunda kalırsın gelir gider dengesizliği yüzünden

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tabii ki böyle bir proje için herşeyi düşünürüm zaten ben.iyi bi yatırım yapmayı düşünüyorum buna.Tutarsa bakalım.

Bu arada ücretli olarak yazacak arkadaşlarında tekliflerini bekliyorum.

E

EFSANE_CLUB

Misafir
msn e eklersen ücretsiz yardımcı olmaya çalışayım

E

EFSANE_CLUB

Misafir
Yada burda yayınlayayım bi arkadaştan almıştım marez olma ihtimali nedir bilmiyorum bi link vericem ama marez ise kusura bakmayın.Haber verin hemen kaldırayım
Demo
www.123-image-hosting.info

[Script][Turkce][BigDesigner]

Donwload

Buda başka bir script

Donwload

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5