İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ImagesHack'de TR ye Karşı Savaşta..

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Evet Arkadaşlar 00:00 itibariyle 23.02.2011 tarihinden itibaren ImagesHack.Us yüklenmiş TR lokasyonlu tüm resimler Nakavt Olmuştur.

Facebook'a Özenen ImagesHack.Us TR sitelerindeki milyonlarca resme Forbidden Atarak Trafiğini Düşürme Cabasında..

Şimdiden ImagesHack.us ile çalışanlara geçmiş olsun..:eek:lmadı:

Çözüm : Bulunmuştur : Konu Burada..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Adamların suçu yoktur kızmışlardır belki adamlara .Onlarda sizlemi uğraşıcaz be diyip kaldırmış olabilirler.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
az önce bir deşifre haberi okuyordum , imageshack.us linklerine tıklıyorum ancak sürekli fobidden çıkıyordu ve sonra durumu çaktım . Geçmiş olsun

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Hocam bir kızmayla binlerce sitenin kullandığı imageshack bunu Yaparsa bu demek oluyoki artık sakın hiç bir siteye güvenmeyin :X

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bu ara nette birseyler oluyor hadi hayirlisi, hotfile butun dosyalari silmis, imageshack.us fotolari siliyor youtobee acilmiyor hadi bakalim sirada google mi var :D facebook mu

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar gmail de bayağı dosya saklıyorum açıkcası son günlerde gördüğüm haberler beni bayağı tedirgin ediyor

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bazi film sitelerine bakdim afisler yok :) sabaha admin kufur basarlar bune diye internet dunyasi ruslar ve turklerden nefret ediyor. bu yuzden bazi yaptirimlar uyguluyolar

yabanci kaytirik kuyturuk sitelerin hiti turk sitelerinin yarisinin yarisi olmasina ragmen reklam gelirleri, prleri hitileri altbaglantilar vs konumu bizim 3 bes yillik sitelerden cok cok ustunde...

isimiz is zaten biri birsey yaptiginda digerleri ornek alip ayni seyi yapmaya can atiyolar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Biraz paranoya yapıyorsunuz gibi banada şunu kaldır bunu kaldır diye birsürü mahkeme kararı gelse , iş yükü oluştursa.Karı zararını karşılamasa bende kaparım.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Imageshack sitesinde bir sorun yok. Resimlerim şu anda gözüküyor. Yanlış haber :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Genelde tinypic kullanıyorum. Aslında en iyisi kendi sunucuna upload etmek.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet iyinete yüklediğim resimler çıkmamaya başladı :(

Bazılarını bulup değiştiriyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5