İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

imhosted ???

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imhosted.com dan reseller almak istiyorum.aranızda kullanan varmı.forumda bi arama yaptım.3-5 ay öncesine kadar kullanan varmış.ben çok memnunum diyende var çok kötü diyende var.şuanda kullanan varmı aranızda.son olarak yoktur arkadaşımız iyi ben memnunum diyordu.hala memnunmu acaba :) kullanan arkadaşlar memnuniyetlerini ve memnuniyetsizliklerini nedenleri ile yazarlarsa sevinirim.bide şu adrese baktım http://www.imhosted.com/reseller.shtml ama biyerini anlamadım. "monthly fee" diyor ve "reseller price" diyor hangisi aylık ödeyeceğim iktar oluyo ve bu iki fiyatın açıklaması noluyo biri bu konuda da yardımcı olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Saygılar

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gold Reseller musterisiyim. Haziran ayinda HDD yanmasi disinda bir problem cikmadi. O sorun ciktigindada yedekler yuklendi. Ve 3 saatlik kesinti karsiliginda 15 gun'luk paralarini almadilar. Teknik destekleri hizli. Herhangi bir olumsuzlugunu gormedim. Verdigin adresteki fiyatlar reseller olduktan sonra uygulanacak fiyatlardir. Benim kullandigim aldigim paketin bilgilerinin bulundugu adresi asagiya yaziyorum.

http://www.imhosted.com/gold_plans.shtml

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir hesapta birden fazla domain hesabı açabilmen için reseller paketi alman gerekmiyor mu.senin gönderdiğin adres normal hosting için değilmi.sınırsız falan yazmışlar herbirşeye ama anlamadım ne iştir bu.ben bi reseller paketi alıp arkadaşlarıma küçük bi ücret karşılığı hesap açacığım.o yüzden reseller almak istiyorum. şimdi ben starter isimli paketi alsam her ay 9,95$+4,95$ mı ödeyeceğim.şimdiye kadar aldığım hiçbir yerde iki ayrı ücret adı altında ücret talep eden biyer görmedim.oyüzden şaşırdım.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aralarındaki fark nedir ben onu anlayamadım.senin aldığın pakete karşılık gelen reseller paketinin fiyatı 40$ ama seninki 30$ .aralarında mutlaka fark olmalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi