İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

imonetize Acil yardım

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Account Suspended
Your account has been flagged for having unverifiable account information. You account will be banned if you do not follow the instructions below;

Call 1-815-346-5866 And repeat the current account information you have entered in your account, (Name, address, City, State, Zip and phone number)
We will call you back and verify you have given us an accurate phone number.
This is the ONLY way to verify you will receive payment so please make this a priority.

Thanking you in advance for your anticipated cooperation.

The iMonetize Security Team

bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan ücretiyle yardım istiyorum

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecmis olsun. Eger kazancin cok ise bu basina geliyor. Ama bazen ban i kaldiriyorlar. Sansini dene bakalim

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yapmam gerekiyor.. kazanç çokluğuyla alakası yokta. ben bu w-9 formunu yolladım. hani amerikan vatandaşı olmayanlar için bi form dolduruluyor onu gönderdim maillerine.. gönderdikten 1-2 gün sonra bu uyarıyı aldım hesaba giriş yaptıktan sonra..

Ne yapabilirim bu durumda nasıl irtibata geçebilirim??

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne yapmam gerekiyor.. kazanç çokluğuyla alakası yokta. ben bu w-9 formunu yolladım. hani amerikan vatandaşı olmayanlar için bi form dolduruluyor onu gönderdim maillerine.. gönderdikten 1-2 gün sonra bu uyarıyı aldım hesaba giriş yaptıktan sonra..

Ne yapabilirim bu durumda nasıl irtibata geçebilirim??

En kolay yol telefon acmak.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon kolayda ingilizce konuşacak arkadaş lazım.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boş yere telefon açma. Benimde hesabımı kapattılar telefon açtım konuştum adamlarla ama nafile... Parayıda yollamıyorlar çünkü onlarda birşey kazanmıyormuş sözde.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hesabini geri actiran biri var di ama. Tel ile halletmis. O kisiyi bulursam söylerim

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece 1 sitemden bir kaç link.. aramamotorlarındanda geliyor... ama bununla alakalı değil biliyorum. doğrulama için kapattılar..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
account kapanmamış domainlere baktım reklamlar devam ediyor. sadece tedbir amaçlı hesaba girişimi engellemişler. istanbuldan iyi ingilizce bilen bir kişi lazım. telefonda görüşecek.. eğer işi halledersek parayı alırsak güzel bir ücret vereceğim bu kişiye (ör: 100 $ )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5