İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IMT card BUMMMMMLADI !

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu gün paypalden bir mail aldım. Artık imt kart hesabıma parayı aktarmıycaklarını söylemişler... Diğer arkadaşlarda da bu şekilde bir problem olan varsa buraya yazarsa sevinirim...
----------------------------------
Dear cengiz Küçük,

An electronic funds transfer from your PayPal account to your bank account was declined by the bank. Typically, this happens for one of the following reasons:

- The bank account number does not exist or is otherwise invalid
- The bank branch listed in your PayPal account does not exist
- The bank does not accept electronic withdrawals
- Other reasons not specified by the bank

Before attempting another withdrawal to your bank account, please check that you have the correct information from your bank, and update it in your PayPal profile if necessary.

Thank you for using PayPal!
The PayPal Team
--------------------------------

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım banka bilgilerini kontrol etmelisin bende 10 adet kart var ve hiçbirindede bir sorun yok

yazan:MK++ Hesabi üzerinden hiphop

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cengiz ben hemen sana cevap verim. ama daha oncesinde bana söyler misin. 1 defada paypaldan imt hesabına kaç lira yollamaya çalıştın?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ufak bir sorun olmuş panik yapma bumlayan bişey yok :)

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
olmaması lazım. senle ilgili 1 problem olabilir. bu mesajı aldıysan da göndermeye çalıştığın paranın paypal hesabına iade edilmesi gerekir.

H

hknylmz

Misafir
boyle baslıkmı acılır? imt kartdan param dondu sorun nedir denir bu kadar insan bu kartlara para aktarıyor ve kullanıyor bu yazılanlardan sonra ben para aktarmayı durdurdum ama baktım sorun yok

boyle sacma bir baslık acarak neden insanların zamanını calıyorsun cok merak ediyorum

herseyde 1 sorun olmus olabilir normal bankaya tr den tr ye yolluyorsun onda bile bazen sorunlar cıkabiliyor

gayri ciddi bir baslık bumladı ne demek?

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hknyilmaz arkadasım;
normaldir o kadar para varken bir anda gereksiz yere ve uzun süreli sistem durgunlugu oluncai insanın aklına kötü şeyler gelebiliyor.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boyle baslıkmı acılır? imt kartdan param dondu sorun nedir denir bu kadar insan bu kartlara para aktarıyor ve kullanıyor bu yazılanlardan sonra ben para aktarmayı durdurdum ama baktım sorun yok

boyle sacma bir baslık acarak neden insanların zamanını calıyorsun cok merak ediyorum

herseyde 1 sorun olmus olabilir normal bankaya tr den tr ye yolluyorsun onda bile bazen sorunlar cıkabiliyor

gayri ciddi bir baslık bumladı ne demek?

Benimkisi çalışmıyor. Bumladı yani. Forumdaki bir başlığa bakmakla zaman mı çalınır. Bakmak için forumdasın zaten. Durum şöyle olabilir; Başlığı görünce yüreğim ağzıma geldi falan diyebilirdin:)

H

hknylmz

Misafir
hknyilmaz arkadasım;
normaldir o kadar para varken bir anda gereksiz yere ve uzun süreli sistem durgunlugu oluncai insanın aklına kötü şeyler gelebiliyor.

ne zaman uzun sureli sistem durgunlugu oldu? notepad bu kartı cekemenin maksatı nedir bilmiyorum? Gecen actıgın topicte yeni kartlar gelcekti 1 ay gecti hala bir haber yok senden ve 4 gozle bu kartların batmasını bekliyorsun

gecen hafta hsbc nin internet sayfasına 3 4 saat giremedim server odemelerimi yapcaktım 3 4 saat sayfanın duzelmesini bekledim Simdi hsbc battımı?

Zaten sistemde birsey yok tıkır tıkır calısıyor paralarımızı sorunsuzca alıyoruz Gocundugunuz icinize yediremediginiz sey ne Bana soyleyebilirmisin?

Fesatlıgın bu kadarı olmaz

cengiz imt ye mail at paypalın gonderdigi mailide scanle onlar bir sorun varsa bakarlar ve duzeltirler Belki paypaldan gelen para icin uyuz oldular ve paranı kabul etmediler bilmiyorum belki 24 saat gecmeden 1500 dolar ustu yolladın ve geri dondu maximum 24 saat de gelebilecek para 1500 onu gecmeyin yoksa geri doner paranız

Oyle 1 konu acmıssınızki sanki paypaldan gelen paranızın ustune yattı imt notepad de bunu bekliyor sabırsızlıkla ama cok bekler. Kendisi imt card almak icin msn de arkadasıma 3 gun yalvardı yakardı cocuk bunun hareketlerinden dolayı imt card yollamadı Simdide imt cardı kotuluyor Madem kotuydu neden almak istedin?

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya öldürürsünüz siz adamı ya :) ya gdin baskalarını muhatap alın siz. bu mesajda ben hiçbirseyi cekemediğimi belirtmedim. asıl senin benim yazdıgım mesajları cekemediğini goruyorum/gosteriyorsun.

hsbcnin sayfasının ya da bilmemnesinin acilmama nedeni tamamen senden kaynaklanıyor. adsl sorunu. ben dün mesela dünyanın en büyük sunucularının oldugu yere giremedim. sagolsunlar adsl amcalarımız cok hızlı sorun cozuyorlar..

kart meselesine gelince. hic bir karımın olmayacagi bir sey icin, hele boyle tavır almısken NEDEN UGRAŞAYIM ?

Ben kimseye HİÇBİRŞEY İCİN yalvarmadım. eğer buna yalvarmaksa senin arkadasın da bana yalvardı yakardı egold icin! Tek yaptıgım elinde fazla kart olup olmadıgını sordum. o da var dedi pazarlıgımızı yapıp anlasıp yarın kargoya verecekti. Parayla tabikide alıcaktım ki yatırdımda parasını. aynı saate aradım kendisini telefonu kapalıydı bekledim online olmasını. çünkü acelem vardı. bu yüzden ondan alacaktım. aynısını oda benden egold alırken yapmıstı. sonra kargoya verebileceği saatte (daha once kendisi soyledi o saati) ben aradım; telefonu kapalıydı. msnde bekledim online oluncada sordum sonra kendisi değişik bir tavırla benle iş yapmayacağını soyledi. bende gülüp gectim. ayıp da etti orda biraz ya neyse ilgilenmiyorum artık eskide kaldı..

benim alacağım kartta kullanımım farklı alanda oalcaktı bu bir. ikincisi hicbir sekilde pasaporttur; adres bilgisidir kimseye vermem . hele daha sitelerinde adresleri olmayan bir yere vermem.

terbiyenizi takının. yalvarmısmıs yakarmısmıs..

baskasının adına bir post yapıyorsanız belirtin birdahaki sefer hakan yılmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5