İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Imzalar İle İlgili Duyuru

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İmzalar İle İlgili Duyuru

İmzalar İle İlgili Duyuru:

İmzaların ilgisiz ve çok uzun olarak İMZA ÖZELLİĞİ taşımayacak şekilde düzenlenmesinin uygun olmadığı konusunda üyelerin uyarılması gereği doğmuştur.

Bu uyarıyı dikkate almayan üyeler uyarılacak ve uyarıya uymamaları durumunda haklarında gerekli işlem yapılacaktır.

İmzada ya kendiniz hakkında kısa bir tanıtım, varsa web site adresi ve/veya email olmalidır.

Saygılar...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böylesi daha iyi olacaktır. Çünkü bazi kullanıcı hala bu yazıyı okumamış olmalılar ki imzaları 8 satır idi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Kurunun yaninda yasi yakmak istemezdim ama kontrol panelde imza alanini kisa tutmak istedigimde vbulletin eski imzalara mudahale edemiyor, sadece bundan sonraki degisklikleri kisa tutyor.
Artik ileride yeni versiyon cikarda bu ozellik eklenirse imzayi tekrar acabiliriz.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim imzam yoktu zaten ama, bence burda kurallar tam acik degil. Belikede var ben goremedim:
Kurallar soyle olabilir: bir imza en fazla 4 satir icinde enfazla 2 link bulunablir gibi. Buraya gelenlerin bir amacida imzalariyla kendi sitelerinin promosyonunu yapmak. Bence imzalar kapatilmamali. Acik kurallar yazilip, herkesin gorecegi bir yerde, belki ayri bir sayfada, ona uymayanlarin imzalari moderator lerce editlenmeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5