İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İmzanın Görünmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yazılarımızın altında bulunan imzamız nasıl link haline geliyor benim ki link olmuyor bunun bir nedeni var mı?

T

trgy

Misafir
İmzada resim ve link sadece vip üyeler ve vip++ üyeler bulundurabiliyor.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Belki imzada resim kullanabilmek için vip olunması gerekebilir, ancak normal link ekleyebilmek için vip olunması (bana kalırsa) saçma. Neredeyse hiç bir forumda böyle bir kısıtlama yokken, bir webmaster forumunda imzaya link eklemenin kısıtlı olması enteresan.

Sanki iyinet'den benim web siteme 2 kişi girse ne olur, girmese ne olur?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten çok saçma. Siteye burdan kaç kişi gelecek ki?

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
paranin gozu ciksin hehehehe :) (erturk sagol ya) :)

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok faydalı bence burdaki linkler.peki nasıl vip olacağız?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
O zaman neden eklemek istiyorsunuz imzanıza, madem böyle düşünüyorsunuz eklemeyin o halde.

Siz sitenize buradan ziyaretçi çekmek için mi link eklediniz imzanıza ?
Haklısınız, belki gelenler reklamlarınıza tıklar para kazanırsınız.

X

Xman

Misafir
Hayır ben sitemin alexa değerini yükseltmek için imzama link ekledim, iyinetten imzamı kaldırdığım anda alexa 30-40k geriye gidiyor, tecrübe ile sabittir.

Sitemin hiti yeterince fazla ayrıca madem imzaya baktınız site adını ve içeriğinide görmüşsünüzdür, webmasterlara yönelik bir site olmadığı için buradan tıklanmasının benim için bir önemi olmadığını sizde çok iyi biliyorsunuz ama yinede bi iğneliyim ben bu adamı diye mesaj yazıyorsunuz peşine birde demagoji ekliyorsunuz ''Haklısınız, belki gelenler reklamlarınıza tıklar para kazanırsınız.'' cümleniz ile.

Ayrıca alıntı yaptığınız mesajımda söz konusu olan benim imzam değil, mesajı yazan üyenin imzaların linke konulmasının bir faydası olmadığı yönündeki söylemidir, benim cevabımda madem faydası olmadığını düşünüyorsunuz o zaman eklemeyin şeklinde olmuştur, bu mesajın benim imzama link eklememle ne alakası varki benim bu mesajımı alıntı yapıp peşinede ilgisiz ve çarpıtıcı bir mesaj yazıyorsunuz.

Art niyetli olarak yaklaştığınız alenen ortada ve sizi bu yaklaşımınızdan dolayı ayıplıyorum.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9

Birkere yaptığınız çok ilginç.. Öncelikle siz kendi imzanızdaki siteyle bir yüzleşin! Hit kazandıığınız şeye bakın. Tabiki Vip üyelik neden alınır? Ayrı kategori paylaşımları ve imza için..

Kolay Gelsin.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

valla benim imzama eklememin sebebi kaliteli arkadaslarin gormesi yoksa bir hit yada gelir derdim yok beni taniyanlarda biliyor..gelecek hitler fayda etmez, bize saglam adam lazim hehehe :) takma o kadar kafana..

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Birkere yaptığınız çok ilginç.. Öncelikle siz kendi imzanızdaki siteyle bir yüzleşin! Hit kazandıığınız şeye bakın. Tabiki Vip üyelik neden alınır? Ayrı kategori paylaşımları ve imza için..

Kolay Gelsin.

bence imazadaki sitelerinde incelenmesi gerek, gereksiz, spam ve yarari olmayan siteler kurallar eregince kaldirilmali.. kaliteyi bozmayalim..

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Burda VIP üyeler imzalarında resim bulundurabiliyor.. Diğer sitelerde VIP++ almanız gerekiyor resim yükleyebilmek için.. ;)

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
benim de bir sorum olacak. imzada iyinetin linkini yayınlamak serbest mi? şu anda benimkinde olduğu gibi..

T

trgy

Misafir
İmza sayacını 0 lamadığım için bazı arkadaşlar hala eski özelliklerini kullanabiliyorlar.0 larsam normal üyelerden hiçbiri link ekleyemeyecek. Eski üyeler ekliyebiliyor sadece. Karışık bir durum kısacası.

Sayacı güncellemem gerekli karışıklıkların gitmesi için.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hayır ben sitemin alexa değerini yükseltmek için imzama link ekledim, iyinetten imzamı kaldırdığım anda alexa 30-40k geriye gidiyor, tecrübe ile sabittir.

Sitemin hiti yeterince fazla ayrıca madem imzaya baktınız site adını ve içeriğinide görmüşsünüzdür, webmasterlara yönelik bir site olmadığı için buradan tıklanmasının benim için bir önemi olmadığını sizde çok iyi biliyorsunuz ama yinede bi iğneliyim ben bu adamı diye mesaj yazıyorsunuz peşine birde demagoji ekliyorsunuz ''Haklısınız, belki gelenler reklamlarınıza tıklar para kazanırsınız.'' cümleniz ile.

Ayrıca alıntı yaptığınız mesajımda söz konusu olan benim imzam değil, mesajı yazan üyenin imzaların linke konulmasının bir faydası olmadığı yönündeki söylemidir, benim cevabımda madem faydası olmadığını düşünüyorsunuz o zaman eklemeyin şeklinde olmuştur, bu mesajın benim imzama link eklememle ne alakası varki benim bu mesajımı alıntı yapıp peşinede ilgisiz ve çarpıtıcı bir mesaj yazıyorsunuz.

Art niyetli olarak yaklaştığınız alenen ortada ve sizi bu yaklaşımınızdan dolayı ayıplıyorum.

Bırakın bu alexa hikayelerini. Webmaster forumlarında imzaya eklenen nofollow linklerin alexa'ya hiçbir etkisi yoktur. Bu da tecrübe ile sabittir. Nasıl olsa aksini ispatlayamayız değil mi?

Söz konusu olan arkadaşın kendi imzası da değil. Tüm üyelerin imzası. Şahsen benim derdim imza olsaydı, vip olmadığım halde imzamda link kullanabiliyordum gördüğünüz gibi.
Kısacası webmaster forumlarında imzalarda link kullanılabilmesi için vip üye olma şartı bana göre saçmadır. Son olarak, beni ayıplayacak çağda olduğunuzu zannetmiyorum. O çağda olsanız da, o hakka sahip olmadığınızı hatırlatarak sizi uyarıyorum.

Kolay Gelsin.

Saçmalama!

Girip baktın mı o sitede ne var ? Neyi ile yüzleşeceğim? Ömrün boyunca o site kadar insanlara faydalı bir siten oldu mu merak ettim?

Gir bak bakalım o sitede ne var? Reklam mı var, para kazanılacak birşey mi var, insanlara o maddeyi özendirecek birşey mi var? Mesaj yazmış olmak için mesaj yazmayın.

Vip üyelik site sahibinin verdiği hizmete, gösterdiği çabaya bir nebze de olsa teşekkür etmek mahiyetinde alınır. İmzasına link eklemek için vip üyelik alan da saftır ya da parası çoktur. Vip üyeliklerin özellikle webmaster forumlarında çoğunlukla renk değişimi için alındığını herkes bilir.

bence imazadaki sitelerinde incelenmesi gerek, gereksiz, spam ve yarari olmayan siteler kurallar eregince kaldirilmali.. kaliteyi bozmayalim..

Bu mesajınız bana atıfta bulunmak için ise, önce imzamdaki siteye girin bakın. Daha şimdiden renk gruplaşması başlamış göründüğü kadarıyla.

İmza sayacını 0 lamadığım için bazı arkadaşlar hala eski özelliklerini kullanabiliyorlar.0 larsam normal üyelerden hiçbiri link ekleyemeyecek. Eski üyeler ekliyebiliyor sadece. Karışık bir durum kısacası.

Sayacı güncellemem gerekli karışıklıkların gitmesi için.

Benim imzamda vip olmamama rağmen link bulunuyor. En iyisi ben linki kaldırayım, imzasına link ekleyebilmek için vip olan arkadaşlara ayıp olmasın. :)

X

Xman

Misafir
Kimsenin görüşünü hikaye olarak niteleme yada insanlara 'saçmalama' gibi kelimelerle hitap etme hakkına sahip değilsiniz bu forumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi