İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İmzanın Görünmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır ben sitemin alexa değerini yükseltmek için imzama link ekledim, iyinetten imzamı kaldırdığım anda alexa 30-40k geriye gidiyor, tecrübe ile sabittir.

Sitemin hiti yeterince fazla ayrıca madem imzaya baktınız site adını ve içeriğinide görmüşsünüzdür, webmasterlara yönelik bir site olmadığı için buradan tıklanmasının benim için bir önemi olmadığını sizde çok iyi biliyorsunuz ama yinede bi iğneliyim ben bu adamı diye mesaj yazıyorsunuz peşine birde demagoji ekliyorsunuz ''Haklısınız, belki gelenler reklamlarınıza tıklar para kazanırsınız.'' cümleniz ile.

Ayrıca alıntı yaptığınız mesajımda söz konusu olan benim imzam değil, mesajı yazan üyenin imzaların linke konulmasının bir faydası olmadığı yönündeki söylemidir, benim cevabımda madem faydası olmadığını düşünüyorsunuz o zaman eklemeyin şeklinde olmuştur, bu mesajın benim imzama link eklememle ne alakası varki benim bu mesajımı alıntı yapıp peşinede ilgisiz ve çarpıtıcı bir mesaj yazıyorsunuz.

Art niyetli olarak yaklaştığınız alenen ortada ve sizi bu yaklaşımınızdan dolayı ayıplıyorum.

Bende bunları yapmak için eklenmesini istiyorum. Site içeriğine bakılırsa benim siteninde burdaki kişilerden hiçbir alakası yok öyle değil mi?
Ama herkes yemek yer, herkes tatile gidemez.

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşların inadına 10 tane üyelik açıp hepsine gold alıcam :)

E

Ephitet

Misafir
arkadaşlar, biraz daha olumlu düşünmenizi rica ediyorum sizlerden. Sonuçta bu şekilde argo vari çıkışlar ile pek bir yere gidilmeyeceği ortada. Açık konuşmak gerekirse konulan bu sınırın saçma olduğunu düşünmüyorum sizler gibi, bunu yönetici olduğum için söylemiyorum. Premium üyelik alan kullanıcılar sonuçta imtiyaz sahibi olmaktadır, olmalarıda gerekmektedir eğer normal kullanıcılardan "forum kullanım özellikleri" bakımından bir üst kademede olmazlar ise aldıkları üyeliğin bir anlamı kalmıyor. Bu premium üyeliklere kullanıcıları özendirmek için yapılmış bir uygulamadır, eğer imzalarınıza link koymak istiyorsanız premium üyelik almanız gerekmekte. Sonuçta bu forumunda belirli bir gideri var, karşılık beklemeden sizlere birşeyler vermeye çalışıyoruz sizlerde bu ufak premium ücretleri ile iyinet'e destek olabilirsiniz.

Ek olarak, her forumun aynı kriterlere sahip olacağı garantisi yok. Birisi başka şey yapar birisi başka, sonuçta her forumun yöneticisi, yönetim şekli farklı o yüzden biraz daha eleştirilerinizde yapıcı olmaya özen gösterirseniz seviniriz.

1 senelik 15$ gibi sembolik bir ücret için bu şekilde çıkışmalar yakışmıyor.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sadece text link'e izin verilmeli ya bu bence çok normal yani...bir text link sonuçta bir webmaster forumu...

T

trgy

Misafir
Böyle kalacak arkadaşlar.

Herşeye de evet dememi beklemeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi