İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İmzaya Link

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Merhaba,

Uzun süre uğraşmama rağmen anlamadığım bir şekilde imzama link koyamıyorum ? Bu konuda bilmediğim bir kural mı var yoksa ben birşeyi yanlış mı yapıyorum ? :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
malesef registered users yani normal üyeler bu hak tan faydalanamıyor ücretli üye yada admin yetkilerine sahip olmalısınız

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Allahtan ücretsiz üyeler guest diye görünmüyor:) bunada şükür..

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Paran varmı paran ondan bahset :)

Bu yine birşey mi 3-5 ay önce üye olduğum bir site Süper üyelik diye birşey çıkardı Ziyaretçiden farkımız kalmadı ücretsiz üyeler olarak yine şu konuyu açıp mesajı attığımıza dua edelim :)

T

trgy

Misafir
Abartmıyor muyuz biraz? :) 5 dolar ile resim bile ekleyebiliyorsunuz 5 doları çok görmeyin. :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Şu An Forumumuzda: 3293 (237 Kayıtlı Ve 3056 Misafir Üye Bulunmaktadır.)

3K kişi anlık olarak online şu anda, yediği trafiği, makineye yüklenişini ve ziyaretçilerin yetkisinin ne kadar açık olduğunu göz önüne getirirseniz burada kâr amaçlı bişeyin yapılmadığını görebilirsiniz. Ki hala sizin için yenilikler yapılmakta. Bundan 1 ay sonra iyinet çok daha gelişmiş ve çok daha aktif olarak Türkiye'nin 1 numaralı webmaster forumu konumuna gelecektir. 5 dolar çok değil diye görüyorum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5