İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

in domainler

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
ilginç bu hintliler nasıl olmuşta hepsini kapmamışlar...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu in domainleri önceden değişik şekllerde vardı zaten. in.* şeklinde sanırım. Mesela www.turkiye.tr gibi düşünün. O adamlara özel uzantı bu. Bence Türkiyede işe yaramaz. Paranıza yazık etmeyin boşuna.

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla dll bulmaca gibi domain zaten hani giren olsa alınır.

Da yok arkadaşlar bu domain uzantısı ölü anca böyle forumda komedi malzemesi olur.

T

TurkishDomains

Misafir
.in benim ilgimi çekmemekle birlikte, dünya genelinde 2 günde 50 binin üzerinde kaydedilmiş. 2 günlük süreçte com ve net uzantıları ile kıyaslarsak, bu uzantıları geride bırakmış. Özetle .in domainleri bu ara in.

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla dogrudur bu aralar in olabilir ama bu domain türklerin *ik.in de degil gibi. (yene bir yıldız * bulmaca kahretsin bu sefer ipucu yok. biraz kafa yorun)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper iş yapacak isimler var bence ama tabiiki alınmışlar..
come.in
believe.in
gibisinden..
bunları kapanlar .ok sağlam fiyata satarlar..

3

3rdem

Misafir
tr.in tc.in yonver.com a katmak istedim sanırım iki harfli domain vermiyorlar.

B

Beles_Org

Misafir
Hintliler de kendi isimlerine göre uzantı yoktu.Hep, www.indiansite.com gibi adreslerle memleketlerini gösteriyorlardı.Şimdi kendi domainleri çıktı.Ama onlardan önce bazı domainleri kaparsanız, emin olun ki iyi paraya satabilirsiniz.
19 euro'ya aldığım 1 domaini 1500 euroya sattım. ;)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beles.org neyi sattın çok merak ettim yaw..
ne ile ilgili bir isimdi??

3rdem, dediğin gibi iki harfli kayıt edemiyoruz. Canlı konuştum adamlarla olmadığını söylediler..

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bu gavurları öldürecem anasını satıyım cıkalı 1 hafta 2 hafta anca oldu olaya bak emre.in dolu yaws nasıl bir anlamı var bunun bilmiyom ki bi tene uzantısı bilem boş değil :)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar dolu olarak görünenler esasinda whois çekmiyor. yani su anda hala acik arttirma usulü satiliyorlar. direk satislar baslamadi daha. dolu olarak görünmesine aldanmayin. almaniz gereken yeri bilirseniz teklifle baslaticaksiniz süre zarfindan baska teklif veren olmazsa veya teklifiniz geçilmezse size ait olur. su an çok karisik in domainler. en güzel domainler (saks.in, mp3.in gibi) çoktan sirkette calisanlar almislar. bosuna hayal kurmayin güzellerini kaparim diye :)

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım hindistan da milyar dene adam yaşıyor çeyregi domainlere üşüşse sana degil kimseye bişi kalmaz. E NORMAL YANİ

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:=) Allahım sen beni koru yarabbim ;) Bu .in domainler aklıma kötü kötü adlar getiriyor, çokda uyumlu oluyor hani :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5