İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Inadina -rep e - rep

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yamaha isimli üyeye tutumundan dolayi - rep verdim. Bu kisi ben -rep verdim diye inadina bana - rep vermis

pr4 den pr3 ve üzeri... 2007-02-03 13:37 Yamaha eksiye eksi

Bu sahis bana bildirmeden link degisiminde linki kaldirdi. Bu bir suc. Ayrica ben - rep verdim diye kendince eksiye eksi rep vermis.

Benim amacim + veya - rep degil. Butür bilincsiz üyeler yüzünden rep savaslari oluyor.
Bunu cok cocukca buluyorum ve verdigim -rep i sanirim Yamaha hazmedememis.
Hazmedemiyecegin seyleri yapma o zaman.
Iyinet yönetiminden ricam, Yamaha nickli üyeye gereken cezanin verilmesi.
Teskkürler

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür davranışlarda bulunan bir tek o arkadaşımız değil bunu yapan bir çok kişi var. - repi hazmedemeyince hemen karşılığını veriyor. sağlık olsun abi boşver gül geç bu tür meselelere.

benimde yaşadığım şöle bi mevzu mevcut.

http://forum.iyinet.com/google-adse...site-kalmadiysa-bir-sozum-var.html#post360955

İhbar Edecek Yada... 2007-01-27 06:45 bazobehram türkçe reklamlardan bahsetmiyorum.. beni adsense hesabı forumlarda çıkan bu tür başlıklar yüzünden banladılar.. forumdan sonra hatırlat demişin - rep hazır demişsin alsana - r

yani bide haklıymış gibi eksi rep veriyor. yani o yabancı adsense reklamlarından bahsediyormuş muş ama ben anlamamışım, yabancı adsense reklamlarında hile yapılması pek normalmiş arkadaşa göre sanki bizim yabancı sitelerimiz ve yabancı sitelerimize verdiğimiz adsense reklamları mevcut değilmiş gibi. eh yani oluyor bu tür mevzular abi. engellenmesi güç, insanlara yada insan olduğunu varsayan kişilere insanlığı yada doğruları yada yanlışları öretecek konumda değiliz.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tür davranışlarda bulunan bir tek o arkadaşımız değil bunu yapan bir çok kişi var. - repi hazmedemeyince hemen karşılığını veriyor. sağlık olsun abi boşver gül geç bu tür meselelere.

Ben de gülüyorum, ama gecmiyorum. :D Birileri bunlara bunun böyle olmadigini göstermeli ;)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Alakasız bir konudan - rep aldım.
Hiç beklemediğim birinden aldım. :) Şaşırttı beni.
Ben onun bana yaptığını yapmadım ve + rep verdim.
Tabi anlayabilene. Sizde deneyin belki anlatabilirsiniz kendinizi.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alakasız bir konudan - rep aldım.
Hiç beklemediğim birinden aldım. :) Şaşırttı beni.
Ben onun bana yaptığını yapmadım ve + rep verdim.
Tabi anlayabilene. Sizde deneyin belki anlatabilirsiniz kendinizi.

Ben - rep vermeden bana - rep vermesini anlayisla karsilarim. Ama ben - rep verdim diye bana - rep vermesi ilginc. Hemde sebebi yok. Sacma bir neden eksiye eksi

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Peki, alakasız kilitlenmiş bir konudan alırsan yine anlayışla mı karşılarsın.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadminle iletişime geçin inceleme sonucunda - repleri aynı şekilde iade edebiliyor... benim bütün -replerimi iade etmişti (mod olmadan önce mod oldukdan sonra kimse vermiyor nedendir anlamadım )

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadminle iletişime geçin inceleme sonucunda - repleri aynı şekilde iade edebiliyor... benim bütün -replerimi iade etmişti (mod olmadan önce mod oldukdan sonra kimse vermiyor nedendir anlamadım )

banlanma yetkinin olması olabilir mi :)

yada yanlış bir şey yapmamışsındır buda olabilir :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

benimde yaşadığım şöle bi mevzu mevcut.

http://forum.iyinet.com/google-adse...site-kalmadiysa-bir-sozum-var.html#post360955

İhbar Edecek Yada... 2007-01-27 06:45 bazobehram türkçe reklamlardan bahsetmiyorum.. beni adsense hesabı forumlarda çıkan bu tür başlıklar yüzünden banladılar.. forumdan sonra hatırlat demişin - rep hazır demişsin alsana - r

yani bide haklıymış gibi eksi rep veriyor. yani o yabancı adsense reklamlarından bahsediyormuş muş ama ben anlamamışım, yabancı adsense reklamlarında hile yapılması pek normalmiş arkadaşa göre sanki bizim yabancı sitelerimiz ve yabancı sitelerimize verdiğimiz adsense reklamları mevcut değilmiş gibi. eh yani oluyor bu tür mevzular abi. engellenmesi güç, insanlara yada insan olduğunu varsayan kişilere insanlığı yada doğruları yada yanlışları öretecek konumda değiliz.

Sana katılıyorum..
bazobehram nickli kişi forumu kirlettiği için -rep vermiştim. O da hemen bana -rep vermiş. Böyle bir insanı -rep yağmuruna tutsak herhalde haklı oluruz..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende benzer birşey yaşadım :) "iadeyi ziyaret :)" diye -rep almışım :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu konuda disconnet te katılıyorum....gıcıklık olarak -rep veren kişi zaten ruh hastasıdır. sizde ona +rep verin?

yada gülümseyin:D

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kocaman adamlarsınız uğraştığınız şeylere bakın:) boşverin rep falan boş iş.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu konuda disconnet te katılıyorum....gıcıklık olarak -rep veren kişi zaten ruh hastasıdır. sizde ona +rep verin?

yada gülümseyin:D

disconnectin sözünü ettiği (-) repi veren benim, verdiğim başlıkta bu

http://forum.iyinet.com/sosyal-gunc...0433-moderatoru-protesto-ediyorum-angelo.html (organize bir saldırı vardı bu başlıkta)
(bu başlığın da neden dolayı açıldığını biliyorsunuz zaten)

Yapılan yanlışsa gereksiz (-) rep kullanımı ile ilgili ceza verilebilir, buna bir itirazım olmaz.

Şu da bir gerçekki bir konuda beğenmediğim kişilere, diğer bir konudaki başlık da (+) rep veriyorum.

F

fatihhk

Misafir
ben hepinize + rep vereyim yeterki tartışmayın...:D

rep için kalp kırmaya değmez;)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında moderatörlerin de rep verme yetkisi olsa iyi olur. Şimdi kimseye rep veremiyoruz. Faydalı mesajları ödüllendiremiyoruz, iğrenç mesajları yeremiyoruz.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
rep cokta önemli değil belki ama link değişimi yapiyorsun rep görüntün gri veya kırmızı, Adam sana güvenmiyor ? Bir alışveriş yapacaksın sırf "-rep'e -rep" gibi bir geyik yüzünden adam senin rep puanın düşmüş kırmızı olmuşsun seninle alışveriş yapamam diyor ki haklıda bu repulation sanırım bunun için var. Ama fantezi olarak kullanmamak gerekli diye düşünüyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5