İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inanamıyorum biri sitemi önermeden eklemiş :D

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Herhangi bir kategoriye editörlük başvurusu yaparken o kategoriye uygun 2 veya 3 site istiyor sizden. Galiba biri editör başvurusu yaparken sizin sitenizi önerdi ve onaylandı.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hayırlısı olsun darısı başımıza :))

sağol darısı başına :)

Demekki içinden geçirmişsin ve sitem DMOZlara ben önermeden eklensin listelensin diye dua etmişsindir.

valla hiç öyle bir şey yaptığımı hatırlamıyorum

özcan abi sen harbi çok şanslısın yaw :))

yok o kadarda değil sayısal bi türlü çıkmıyor :D

editör sanırım dmoz için uygun görmüş içeirk uyumlu zitaretciyi bilgilendirme amaçlı oldugunu görmüş eklemiş hayırlı olur inş.

evet site 1 sayfa konuyuda 1 sayfada detaylı açıklamıştım :).

Keşke bizi de ekleseler :D

valla yaptığım bir çok siteyi eklediler dmoza ilk defa önermeden eklemişler. Siteye girince zaten ne için açıldığı belli oluyor :) eğer sitenin %30 u reklamsa eklenmesi çok zor.

Herhangi bir kategoriye editörlük başvurusu yaparken o kategoriye uygun 2 veya 3 site istiyor sizden. Galiba biri editör başvurusu yaparken sizin sitenizi önerdi ve onaylandı.

bu olabilir işte ama kendisi editör olmamış sanırım.

Bu işler böyle eklensin diye 10 takla atarsın eklemezler...

valla bende başlarda öyle düşünüyodum ama site düzgün olduktan sonra ve o kategorideki editör sadece kendi sitelerini eklemiyorsa eninde sonunda ekleniyor.

merzifonlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
subhaneke.com eklendi diye heyacanlanmayin. sitenizi daha öncede inceledim.

İçerik güncellemesine devam etmelisin.

- Subhaneke hakkında bilgi
- subhaneke ile ilgili hadisler islam alimlerin görüşleri
- kırık manası, ne anlama geldiği
- sübhanekede geçen her kelime ile ilgili bulabilirsen tefsir
- nerelerde okunmalı, öğütler.. nasıl okunmalı.. vs bilgiler
- farklı kıraat alimlerinden subhaneke okumaları
- farklı arapça hatlarda subhaneke yazılışları

siteyi kendi içeriğinden çıkarmadan bunların her birini ayrı ayrı değerlendirip ekleyebilsen inan islami siteler arasında da alanında sadece bir subhaneke ile bile muhteşem bir sitenın konabileceğini ispatlayabilirsin

ama subhaneke deyip ne varsa koyime kayarsan yazık edersin domaini

daha geniş bilgi için özelden mesaj atabilirsin

tebrikler

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
subhaneke.com eklendi diye heyacanlanmayin. sitenizi daha öncede inceledim.

İçerik güncellemesine devam etmelisin.

- Subhaneke hakkında bilgi
- subhaneke ile ilgili hadisler islam alimlerin görüşleri
- kırık manası, ne anlama geldiği
- sübhanekede geçen her kelime ile ilgili bulabilirsen tefsir
- nerelerde okunmalı, öğütler.. nasıl okunmalı.. vs bilgiler
- farklı kıraat alimlerinden subhaneke okumaları
- farklı arapça hatlarda subhaneke yazılışları

siteyi kendi içeriğinden çıkarmadan bunların her birini ayrı ayrı değerlendirip ekleyebilsen inan islami siteler arasında da alanında sadece bir subhaneke ile bile muhteşem bir sitenın konabileceğini ispatlayabilirsin

ama subhaneke deyip ne varsa koyime kayarsan yazık edersin domaini

daha geniş bilgi için özelden mesaj atabilirsin

tebrikler

Sağdan soldan bilmediğim bilgileri toplayıp yayınlamam genelde bu yüzden Sübhaneke duasıda değişmeyeceği için içerikle pek fazla oynamaya gerek yok. Biri alıpta kötü kullanmasın diye almıştım. Linki burda :) http://forum.iyinet.com/domain-satis-dusecekler-bostakiler/107900-subhaneke-com-satiliktir.html

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Sitemi 3,5 yıl sonra dmozdan silmişler :) yeni fark ettim. Silme nedeni de Site Güncel Değil . Silen editör arkadaşa Hz.Cebrail (a.s.)' den vahiy gelmiş.

Bilgisayar ile dini karıştırdı sanırım. PC laikliği diye bir şey yokmudur. Bilgisayar işleri ile din işlerini bir birine karıştırmış. Bunu da program gibi her sene yenisi indiriliyor sandı herhalde bu sitedeki dua 2009 sürümü biz 2012 yılındayız site sahibi duayı hiç güncellememiş :). Allah iyiliğini versin.

Bu arada 4-5 bin kişi (çoğunluğu okul öğrencisi) dua yı site sayesinde öğrendi domaini alırken aklımda böyle bir şey yoktu ama insanların dualarını almak güzel bir şey tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5