İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inanılmaz birseyyyyyyyyy

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Description

ews, news, New, new, Technology, technology, Headlines, headlines, Nuke, nuke, PHP-Nuke, phpnuke, php-nuke, Geek, geek, Geeks, geeks,legalpara serdengeçtim, Linux, linux, Windows, windows, Software, software, Download, download, Downloads, downloads, Free, FREE, free, Community, community, MP3, mp3, Forum, forum, Forums, forums, Bulletin, bulletin, Board, board, Boards, boards, PHP, php, Survey, survey, Ker...............

bunlardan kaynaklanıyo olabilir mi?

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
insallah onlardan kaynaklaiyordur ama sanmiyorum cünkü coktan beri var onlar ama bugun artt1 hitim

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Descriptionla alakası yok.. O zaman herkes doldururdu desci.. Ya UguG'un dediği gibi saldırı olmuştur ya da önemli bir keywordde yükselmişsindir google hitin fazlaysa..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'la alakalı bir hit artımı olması çok zor sitesi PHP nuke ve zaten google gıcık oluyor bu sisteme.. Farklı bir HTML formatında sayfaları varsa ancak bu kadar artış beklenebilir..

Title : Ahmetx olan bir siteye google bir anda o kadar hiti yollamaz yüzde 600 - 700 civarı artış var..Büyük olasıkla saldırıdır..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o keyword lar adbrite dede kayıtlı oldugu icin , aramalarda google adbrite ye , adbrite ye gelen kullanıcı ordaki linklerine tıklayıncada sana yönlendirmiş olabilir hiti.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer böyleysede sonuç olarak google ahmetx'e yollamıyor hiti adbrite gibi güçlü bir siteye yolluyor..

İyi çalışmalar..

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaslar her gun oluyor bu bınlerce war yularda verdıgım lınkden vede bırdehttp://www.ahmetx.net/includes/tiny_mce/blank.htm bu lınk var anlamadım gıttı bılenınız yok mu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5