İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük Bağımsız Milletvekili Adayı Ahmet Abi NTV'de!

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Resim mi video mu bende gözükmüyor da.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
video

Başvurularılarını gerçekleştirdilermi , takip etmedim hiç :D Bakalım kaç oy alıcak.Ama çok sönük adam seçmişler .

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ahaha inci ilk defa iyi bir iş yapmış :D

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
ahmet abi diyor ki: "internet siteleri cinayet işleyemez, tecavüz edemez. kara para aklayamaz, uyuşturucu kaçıramaz. internet siteleri sadece internet siteleridir. yazıdan oluşur. yazıdan korkup 'sahiplerini süründürelim', 'burunlarını sürtelim' diye polislerle baskın yaptıran alet edevata el koyduran savcıların hesabını mecliste ben soracağım"

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
belki kazanamaya bilir.. ama bence büyük bi adım.. örgütlene bilmek güzel.. türkmilleti dünya tarihi boyunca örgütcü olarak tanınmasına karsın son yıllarda bunu pek göremiyoruz.. her kafadan bi ses ama sonu fıss umarım inci bunu başarır tebrikler başarılar..

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Amacımız gençlerin örgütlenince neler yapabileceğini göstermek ve internet üzerindeki baskıları kaldırmak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5