İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük'ün Bilinmeyen Yüzleri

H

halilarici

Misafir

tarik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya allahım gülme krizine girdim. serkan gününün tamamını sözlükte geçiriyor doğru ama inci profili ile değil. Ayrıca inci sözlük satanist felan bi alakası yok. Allah aşkına ne alaka? sözlükte sadece komik resim, yazı, yardımlaşma yapılıyor. Üye alımı açıldıgında gelen ergenler yüzünden sözlük bu hale geldi. Ama eski üyeler mesajlarla olsun, yazılarla olsun hatta real'da görüşüyorlar..

resimleri kim çektiyse cs4'e geçmesini öneririm. :hmmm:

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayyıldız Tim'in sayfasında baktım demin doğrudur böyle birşey sözlüğün yaptığı işler belli.

H

halilarici

Misafir
Aklı Olan Zaten 'inci s....'lerine güvenilmiyceni bilir.Aklı olmayanada burda verdik aklı artık onlarda takınılmıycanı bilir.

alisan.yazgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bunlar tamamen boş işler!
İnci Sözlük nedir ki? Ben anlayamadım.Sözlük desen değil,Bir dernek desen değil.
Ergenlerin birbirlerine küfür ettiği grup olarak tanımlıyorum.
Face'deki sayfalarına üye olun eğer mantıklı bir insansanız geri çıkarsınız. Adamlar yeni yeni kelimeler çıkarıyor!

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
İncisözlükte bir hesabım var.Sansür olaylarında birkaç entry girmiştim.Ancak şuanda arkadaşım kullanıyor.Garip bir durum , bu olaydan sonra hesabı kimse kullanmıyor.

H

halilarici

Misafir
Anonim Davasıda İnci yüzünden daha ne diyelim ?
Tarik evet realdede görüşüyorlar.Toplantıları var.Bu ergenleri nasıl daha Vatan Haini yapabiliriz diye...

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sadece birseyi merak ediyorum, sanirim ikinci resimde falan vardi, hadi illuminatiyi anladik da neden masonlardan korkuyorsunuz?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sözlükte sadece komik resim, yazı, yardımlaşma yapılıyor.

Kardeş ne yardımı allah aşkına hangi yardım ? Sloganlarında meymenet yok adamların bide burda yardımlaşma var şu var bu var diye savunuyosun. Deli oluyorum böyle körü körüne bişeyleri savunan insana ya. At gözlüğümü taktınız naptınız çıkarın şu gözlükleride etrafınıza bi bakın artık.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
tepki koyduğunuz şeydeki amaç ne. o siteye birileri girmeyince sizin karınız ne olacak. Yada ben o siteye girince yada başkası sana zararı ne.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Ekşide 1 hafta takılmışlığım oldu ancak bu süreç içinde niye inciyle takışırlar bilmedim, araştırma gereğide duymadım. Bu sözleri kullandım çünkü inci ile bir alıp veremediğim yok. Başka sözlükler tarafından kötüleme amaçlı olabilir bir kaç kişi photoshop kullanıldığını söylemiş ancak illah photoshop'a gerek yok site dosyalarını kaydedersin ve isimleri yetkili isimleri ile değiştirirsin olay biter kapanır ancak bunun ciddiliğinden ve gerçekliğinden emin olan varsa şikayet dava tarzı bir girişimde bulunabilir olmadı inci sözlüğün bir çok karşıtı var herhangi bir web sayfası avukat vb ile şikayet eder ayrımcı bölücü yazılar olduğunu savunarak bu şekilde şikayet eden web sayfasıda bir güven elde etmiş olur. Yardım ediyor diyenlerde olmuşta öyle yardım olmaz olsun bir kaç gün takip ettim ilk öğretim mezunu arkadaşımızın tercihlerine öyle bir yardım etmişlerdi ki ağzım açık kaldı. Böyle küfürle onunla bununla iş olmaz heryerde küfür heryerde aşağılayıcı kelimeler bence daniskadan ibaret bir sayfa sosyal olarak 0 olsun veya olmasın kimse kimsenin üstünden sinirini almamalı ne bileyim bana çok ters. Bildiğim tek şey vardır oda her durumda küfür değil şudur; " Alnı secdeden kalkmayasıca". Geleceğimizin çocukları için kötü bir örnek teşkil ediyor bence. Tartışma amaçlı yazmıyorum ve sözlerimi burada keserek; Herkeze iyi forumlar.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Saygıdan kastım o değildi ama siz öyle anladınız. İnsanlar istediği siteye girer arkadaşım. Sen istemiyorsun diye girmeyecek miyim. Daha 2 gün öncesine kadar internet yasaklarını kınıyan toplumu görmek istiyorum

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
siz o zaman saygı duymaya devam edin

hocam millet oraya girip birinin ailesine küfür edecek ona buna laf atacak buna saygı duyulmaz o siteye girin kişi sadece küfür yazmak için girer :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5