İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük'ün Bilinmeyen Yüzleri

1925

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Arkadaşlar bazı insanlar karekterini koyacak yer arıyor. Zaten oradaki insanların çoğu bence ya asosyalin en dibi veya sosyalliğin en tepesindedir. Ortası yok. Evden çıkmayan 7/24 XXX ile uğraşan veletlerde orada, bütün gün karı kız gezip en kral yerlerde yemek yedikten sonra kız arkadaşlarıyla girip paylaşım yaptığı insanlarda orda. Ortak noktaları yapacak bişileri yok. Oyun oynayacak, faceden sohbet, futbol basketbol izleme,dizi izleme. Bunları yapamıyorsan ve ilgi duymuyorsan incisözlükte karakterine bürüneceğin bir nickin ile paylaşım yaparsın, insanlar sana @5 @6 haklı gibi mesajlar atmasını beklersin. Zaten birine laf soktuktan sonra lord gibi hissedersin kendini.

İncisözlüğü bilmesem gerçekten inanırdım bunlara ama o insanlar eminim ki bu resimleri sızdırarak yeni bir gündem oluşturmaya kendi akıllarınca elit olmaya çalışıyorlar. Hatta haber sitelerinde ve forumlarda konular açıldıkça kendi kurucuları toplanıp bu haberlere güleceklerdir.

Mason olayına gelince, ilgi duyan duyar duymayan duymaz. Bu dünyada ineğe tapan maymuna tapan olduktan sonra masonluk çokta şaşırtmıyor beni. Rockafeller ailesi ve sahip oldukları güç beni daha çok korkutuyor.

Dipnot: İncisözlüğün domaini elinden giderse veya engellenirse havası kaçar. Zaten inciye benzeyen sözlükler türemiş bile. Yok olmaları yakındır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5