İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük'ün Bilinmeyen Yüzleri

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya banlayın şunu :(
:D:D

:D iyi biriyim aslında la ben. beni çevre böyle etti birazda. dışarda görsen beni bu çocuktan bi s....im çıkmaz dersin ama işte öle demiycn.

bide bana daha milli olmadın mı diyenler falan var. bide çabuk sinirlendiğimden öldüresim geliyo. ya sen müslümanım diyorsun. zina yap. ben agnostiğim zina yapmadım. ben bunca şeyi yaşadığım için biraz da böle müslümanlığı adam gibi yaşamayanlara bu kadar sinirleniyorum demekki.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Yav bırakın inci sözlüğü 2 saat kaldı ist. İftarına yemek yemeye bakın of :D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
:D iyi biriyim aslında la ben. beni çevre böyle etti birazda. dışarda görsen beni bu çocuktan bi s....im çıkmaz dersin ama işte öle demiycn.

bide bana daha milli olmadın mı diyenler falan var. bide çabuk sinirlendiğimden öldüresim geliyo. ya sen müslümanım diyorsun. zina yap. ben agnostiğim zina yapmadım. ben bunca şeyi yaşadığım için biraz da böle müslümanlığı adam gibi yaşamayanlara bu kadar sinirleniyorum demekki.

Anladım siz '' madem müslamanım diyorsunuz tam müslüman olun diyorsunuz'' :D

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Anladım siz '' madem müslamanım diyorsunuz tam müslüman olun diyorsunuz'' :D

heh öle diyom. nie öle diyom. demin de yazdım. madem tam olarak inanıyorsun. bu dünyayı niye önemsiyorsun ? ben bile önemsemiyorken :D yani işin için nie başını açıyorsun ? nie patronun dedi diye bi günaha giriyorsun.

mesela örnek. teyzem işe girmişti. kıyafet satışı vs.
diyoki. aslında yakıştı vs diye yalan söylüyoruz. patron öyle demiş. teyzem namaz kılmaz.

şimdi ben böyle bi kişiye agnostiğim desem. sen naptın falan filen sanki zebani gibi bakarlar bana. ya bi kere kendine baksan zaten senin ateistten agnostikten deistten ne farkın olduğunu görcen. fark anca lafta.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tarihten beri hep tartışma hep tartışma bırakın boşverin bunları hepimizin gideceği yer aynı. Sonuç nedir masonik hareketler varmı?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bu loglara inanan var mı? Çok belli ki: yeni bir inci sözlük "şakası"

"A Aaa! İnciciler masonmuş, illimunaticiymiş" diye forumlarda konu açarak yalnızca bu veletlerin yaptırmak istediklerini yapmış oluyorsunuz :)

H

halilarici

Misafir
Bu loglara inanan var mı? Çok belli ki: yeni bir inci sözlük "şakası"

"A Aaa! İnciciler masonmuş, illimunaticiymiş" diye forumlarda konu açarak yalnızca bu veletlerin yaptırmak istediklerini yapmış oluyorsunuz :)

+aaaa inciciler vatan hainiymiş ?
-Çok mu şaşırdın ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu resimlere baktıktan sonra siteye üye olmaya çalışan ve hepsine anaavrat küfür etmeye çalışan bir sürü insan olmuştur eminim, inci sözlük daha ne kadar olay olacak bakalım ve görelim

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
o siteyi barındıran hosting firmasının datacenteri çöksün inşallah ayrıca kurucularında allah bin belasını versin bilgisayarları bozulur internetleri kesilir pc siz net siz bir yaşam geçirirler edilebilecek en iyi bedduayı ettim inşallah tutar

H

halilarici

Misafir
o siteyi barındıran hosting firmasının datacenteri çöksün inşallah ayrıca kurucularında allah bin belasını versin bilgisayarları bozulur internetleri kesilir pc siz net siz bir yaşam geçirirler edilebilecek en iyi bedduayı ettim inşallah tutar

Amin.

A

abdullahsabit

Misafir
beni dışarda bi tuhaf psikolojisi bozuk gibi tanımlarlar ki aslında ben dini diğerlerinden daha iyi anladıgım için böyleyim. salaklar başları açık agnostiğim desem öcü gibi bakarlar bana. lan sanki namaz kılıyo :D

böle müslümanım diyipte her istediğini yapcak.. böle insanlara zerre kadar acımam rahatça doğrarım o derece.

çok fazla film izlediğin belli:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5