İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük'ün Bilinmeyen Yüzleri

la rambla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha çok eğlence amaçlı gönderiler var sitede çoğu şeyi dikkate almamak lazım.

WestCoast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serkan konuyla ilgili açıklama yaptı resimlere inanlar oldu fakat şuan kimsenin umrunda değil bu capsler zaten capslerde gerçek değil.

H

halilarici

Misafir
Serkan'a İnanın.Ayyıldız varken.Ülkenin parçasını taşıyan varken elin vatan hainine inanın boşver deme ?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İnci Sözlük'te takılan mal mal ergenler benim hiç umrumda değil.İnci Sözlük'ün ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını bilmiyorum ve bilmek de istemem.Aklı olan zaten İnci Sözlük'te boş boş vakit geçirmez.
halilarıcı kardeş sen kafana takma herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor.

H

halilarici

Misafir
İnci Sözlük'te takılan mal mal ergenler benim hiç umrumda değil.İnci Sözlük'ün ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını bilmiyorum ve bilmek de istemem.Aklı olan zaten İnci Sözlük'te boş boş vakit geçirmez.
halilarıcı kardeş sen kafana takma herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor.

+rep vermek istiyorum.Veremiyorum.Açılınca vereceğim.

H

halilarici

Misafir
Panpiş kelimesi bana çok topik bir kelime geliyor.Cicişler kelimesi gibi...
Makale yazıcam bugün sanırım bu gidişle blogumda...Çok doldum...

İnternet dünyasının %90'ı abazan insanlarla dolu olduğu için 'hilal cebeci' adlı şahısı 'sarışın kardeşler birinin adı esraydı'her ne haltsa işte onları takip etmeleri çok doğal.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Yaa geçenlerde Haxball oynuyordum bir sunucuya girdim ki girmez olaydım.Abaza İncici ergenerle karşılaştım.Ondan sonra girdiğim başka bir sunucuda da aynı şeyle karşılaştım.

H

halilarici

Misafir
sarıyor her tarafı.İyiki en fazla 15-16 bin kişi seviyor bu inciyi.1 milyon kişi beğense ve o kadar çok ağzımı bozmak istemiyorum.Okadar çok vatan hainiylede uğraşmak zor olurdu.

RuyaDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12 sayfa, 117 mesaj'da ismini zikretmek istemediğim site hakkında konuşulmuş bunların hepsi oranın tıklanmasını sağlayan primlerdir. Sadece bilgilendirme amaçlı resimleri paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum. 118'inci yani benim mesajımla sonlanır inşallah bu konu. Daha fazla prim vermeyin 5 para etmezlere

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5