İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"İncir Reçeli" güzeldir...gerçekten 5yıldızı hak etmiş

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
selamlar ,

Incir-Receli-afisi.jpg

Muhteşem bir film, gerçekten, bugün seyrettik,
bu sıcak yaz gününde yada bu gece sahura kalkacaklar için tavsiye ediyorum...valla ben çooook beğendim.

filmi burada anlatmak isterdim, ama seyredin daha iyi...:kahve:

Filmin Konusu : Aile, Romantik ve Dram türündeki bu filmin konusunda Metin 30’lu yaşlarında hayatını TV’lere skeç yazarak kazanan bir adamdır. Yazdığı senaryoları reddedilen bir gün gittiği barda, hayatını tümüyle değiştiren Duygu’yla tanışır. Duygu ve Metin bir masala başlarlar ama sonu başından belli bir masaldır...................................

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben sevmedim açıkcası, sıkıldım (korsanını PCde izlerken)...
Ben daha çok vurdulu kırdılı seviyorum :)
Şaban da olabilir...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ah be , film 35,40dak sonra ne oluyor biliyormusun, bilemeyeceksin :D

muhteşem diyoooruuuuumm

İlk çıktığında sinemada kız arkadaşımla izledim. Bende normalde sevmem böyle filmleri hatta zorla girdim ama gerçekten çok beğendim. Hatta sonra eve geldiğimde bide indirip netten izledim bi ara :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
adam babası çıkmıştıya, o çok koymuştu başoğlana :D

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Film çıkmadan aylar önce İsyan şarkısını dinlediğimde çok etkilenmiştim, gitmeyi çok istedim.
Gittim, filme resmen güldüm. Tamam zaten bir aşk filmi bekliyordum ama AIDS? Hiç hoşuma gitmedi film, gülerek izledim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
şubatta sinemada izledim. millet aşk tesadüfleri severe giderken dedim bu film gariban reklam yapmadı. destek olalım dedik. şimdi D&R larda yok satıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5