İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

incisözlük medya kralında

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Televizyonda gördüm.
Merak ettim hemen inciye girdim. Caps alıp hemen sövmeye başladılar. Bu kadar gerizekalılar işte...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hahahahah bide orayamı çıkmış ben incidenim diye , nasıl bir psikolojidir bu televizyona çıkma hevesi bi anlamamışımdır:D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
hahahahah bide orayamı çıkmış ben incidenim diye , nasıl bir psikolojidir bu televizyona çıkma hevesi bi anlamamışımdır:D

Bence okan zorla çıkartmıştır, diğerlerine ibret olsun "bakın arayınca buluyorum" demek adına..

veya bu grubun saldırılarından haberdar ediliyormuş okan, bu hatun okanın köstebeğide olabilir :)

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
ben olayı anlamadım hala

birileri açıklayabilir mi?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Özet geçelim nereye kadar bildiğini bilmediğim için

inci diye bi site var ekşisözlüğün çakması , bunun içinde birsüreee küfürbaz var böle sözlükte birbirlerinin küfür darcığını kuvvetlendiriyorlar.

Sonra yetmedi televizyon programları olsun işte radyo olsun bunlarla dalga geçmeye başladılar.

En son medya kralını telefonla arıyıp küfretmişlerdi.Adamın adını unuttum :D oda çıkarmış işte , bana küfredenlerden biri bu diye:D

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Bu kız küfür etmemişti inci öper demişti heralde ben canlı izliyordum o gün :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bu insanlar neden bu kadar öküz ya amelelikte bu kadar ileri nasıl gittiler

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu insanlar neden bu kadar öküz ya amelelikte bu kadar ileri nasıl gittiler

Ben işinde viral reklam döndüğüne inanıyorum. Yakında bir şirket logosuyla beraber ortalarda gezerlerse hiç şaşırmam. Eğer böyle değilsede bence Okan'ın çocuğuyla birlikte bebek parkında vakit geçirme zamanı gelmiştir. Boşu boşuna böyle bir eylem içinde kendilerini anarşist sanacak kadar dar alanda yaşayan kişilere destek vermesi şahsım adına kabul edilecek bir şey değil. En azından on küsür yıldır izleyicisi olarak bana saygısızlıktır.
Yoksa o çocukları bir tarafa bırak. Sokakta 3 kuruş paraya veya tv de 10 sn gözükmeye dal t... gezecek adam dolu.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
herkesin gözünde inci sözlük topluluğu öküzlerin önde gideni olarak biliniyor bende o öküzlerdenim benide ünlü yapınmı diceksin ?

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yazan : trgy
1. Türkçeyi düzgün kullan. Kullanamıyorsan yazma.
2. Dingo'nun ahırı değil burası kimseye hakaret edemezsin.
3. 1 hafta uzaklaştırıldın, tekrarında süresiz uzaklaştırılacaksın.

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş ne inciymiş... millet incide sövüp sövüp gelip "niye küfür ediyor bu salaklar?" yazıyor.

bence incisözlüğe giriyorum. cayır cayır küfür de ediyorum bundan kime ne :D

gizli inciciler de kendilerini gizlemesinler utanılacak sıkınılacak birşey yok burada

PS: liseli değilsen tabi... xD

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5