İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

incisözlük medya kralında

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Viral reklam değil.
Bu aptallar birbirlerinden tutun milli değerlerimize Ata'mıza kadar herşeye küfür ediyor.
Bunla da orgazm olmuşçasına haz alıyorlar.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Arkadaşlar bunlar "anarşist" oluyor bir nevi. Anarşi demek herşeye karşı demektir. Ama alayı Birleşik Devletlerin kölesi, bunun farkında bile değiller =)

Bırakın takılsınlar kafalarına göre. Netice de pisliğin, çamurun içine batmış birisi birgün kendi pisliğinde boğulurken "beni kurtaran yok mu" diye elbet bağıracaktır.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yaşıyorum işte aynı şekil de sen nerelerdesin asıl :p

Bulunduğum çoğu sitelerden tasfiye edildim ben üstümü çizdiler ve kendimi forum iyinette buldum sağolsun burası çok anlayışlı ve saygılı bir platform rahatım böyle.

T

trgy

Misafir
Hiç bir zaman komik olmuyor. İnsanların açıklarını bulup dalga geçen kişilerin yaptıkları şeyler komik olmaz ama bana göre suç orada takılanlarda değil, suç o siteyi açıp insanların aklını boş işlerle doldurandadır. Aramızdadır eminim o kişi, şu şirketi açayım ilk işim savcılığa dilekçe vermek olacak.

O

Orion

Misafir
Arkadaşlar bunlar "anarşist" oluyor bir nevi. Anarşi demek herşeye karşı demektir. Ama alayı Birleşik Devletlerin kölesi, bunun farkında bile değiller =)

Bırakın takılsınlar kafalarına göre. Netice de pisliğin, çamurun içine batmış birisi birgün kendi pisliğinde boğulurken "beni kurtaran yok mu" diye elbet bağıracaktır.

o zaman küfür etmeye karşı olmaları gerek ki bu durumda küfür etmememeleri gerekir. 11liler internette toplanmış.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hiç bir zaman komik olmuyor. İnsanların açıklarını bulup dalga geçen kişilerin yaptıkları şeyler komik olmaz ama bana göre suç orada takılanlarda değil, suç o siteyi açıp insanların aklını boş işlerle doldurandadır. Aramızdadır eminim o kişi, şu şirketi açayım ilk işim savcılığa dilekçe vermek olacak.

Göreceli bir kafram komiklik tabiki size göre olmaya bilir ama bana göre komik:D Hele radyo sunucusuda saçmalamayıp alttan alıp gülüp geçseydi hem gülmüş hemde onu taktir etmiş olacaktım ama eğlenmeyi bilemiyor bazıları (siteleri tamemen yazımın dışındadır)

T

trgy

Misafir
Göreceli bir kafram komiklik tabiki size göre olmaya bilir ama bana göre komik:D Hele radyo sunucusuda saçmalamayıp alttan alıp gülüp geçseydi hem gülmüş hemde onu taktir etmiş olacaktım ama eğlenmeyi bilemiyor bazıları (siteleri tamemen yazımın dışındadır)

Tabiki gülüp eğlenebilirsiniz ama adam orada vaktini harcayıp mail okuyor. İnsanların vakti değerlidir, 1 dakika bile olsa değerlidir. Orada eğlenmedi çünkü okuduğu maillerin boş olduğunu anlayınca sinir oldu.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Asıl tam tersi sevinmesi lazım , işi izleyici çekmek sonuçta az akıllı olsa hayatının viral reklamını yapmış olurdu. Sanki öyle söylemişsinki borsacıyı oyalıyorlar:D Adamın yaptığı olgunluktan çok uzaktı...

Diğer saçmalıklarını bi yana koyarsak bu komikmiş ama dimi kabul edin:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5