İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndex sayım artmıyor

ertunc_58

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
arkadaşlar index sayım 150.binden 12 bine düştü ve kaldı ne yükseliyor ne düşüyor. 800 index gidip geliyor

googledeki aramalarımda sitedeki içeriklerin başlıklarını ararken

örnek

en iyi oyunlar başlıklı konuyu

en iyi oyunlar siteadım şeklinde ararsam çıkıyor

diğer türlü siteadı yazmadığımda çıkmıyor...
en iyi oyunlar yazdığımda çıkmıyor ..

Web Türk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar index sayım 150.binden 12 bine düştü ve kaldı ne yükseliyor ne düşüyor. 800 index gidip geliyor

googledeki aramalarımda sitedeki içeriklerin başlıklarını ararken

örnek

en iyi oyunlar başlıklı konuyu

en iyi oyunlar siteadım şeklinde ararsam çıkıyor

diğer türlü siteadı yazmadığımda çıkmıyor...
en iyi oyunlar yazdığımda çıkmıyor ..
Silinen sayfaların güncellenme durumu nedir?
Google caffeine sürümü ile güncel olmayan sayfaların silinmesi söz konusu oluyor.

ertunc_58

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
hocam konular googlede indexli sıralamada çıkmıyorlar ve index tarattığımda 10bin gösteriyor daha fazla ama saymıyor galiba google amca depoluyor indexleri

Sercedes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Googlenin yeni yapmış olduğu algoritmadan kaynaklanılıyor önem verilmeyen kullanılmayan indexler sıfırlanıp tekrardan yükselme aşamasına geliyor. Kendim bir seo'cu olarak biraz zaman vermeni ve içerik eklemeye devam etmeni öneririm.

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konu son 20 gündür beni de çileden çıkarmıştı, index sayım 24 binden 7 bine kadar düştü teşekkür ediyoruk Sercedes

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
12 bin konudan 1 konu insan hayretlere düşüyor ya çıldırmamak elde değil 1 aydır bu vaziyet değişmiyor nedense

MikMoNo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site adını pm ile yolla bi bakim sorunu neymiş...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
80 k indexten 2 k kaldı
şoktayız

Genc Designer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç sormayın hocam ya aynı sorun bendede var 36k indexten nerdeyse 1k index kaldı ama hitler aynı düşüş yok

prestige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu olayın sebebini bilen bi arkadaş olsa hani şundan kaynaklanıyor falan derse ne güzel olacak. Madurlara burdan geçmiş olsun diliyorum

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sorun google'n son bir aydır uyguladığı indexlme yönteminrden kaynaklanıyor. Goolg, ben özellikle haber sitelerinden örnek vereyim, söz gelimi 6 ay önce indexe girmiş bir konuyu deposuna atıyor, index içinden silmiyor fakat aramalarda, okunma ve arama göstermelerinde yer almayan sayfaları sayımda "mevcut" olarak göstermiyor.
yahoo ve bing te henüz yeni olmasına rağmen bu yok,

LiofLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorunu bugunlerde bende yaşıyorum birkaç sitem filtreye giriyor bazılarının indexsi düşüyor,hitler azalıyor galiba bu gemi batıyor :ağla:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
webmaster araçlarındaki sitemapda 7k gösteriyor ama site:siteismi.com yazdığımda 25k index diyor. oysa sitemde 60k konu 200k etiket var :) hit hiç yok nerdeyse :D

vizyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google alt yapısını neredeyse tamamen değiştirdi eskisi kadar hızlı indexlemesini beklemek hata olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5