İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ındex sorunu

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sıtem duzenlı ındxlenıyordu bugun baktım googlede ındexe bir şeyler olmuş,

sonuc şu şekılde olmuş :

site title
http://www.siteadı.com
www.siteadı.com/ - 33k - Önbellek - Benzer sayfalar

sadece bu kadar olmuş normalde sıte tıtlenın altında taranan sayfanın içeriğide yazardı ılk ıkı satırı vs, alt sayfalarımtamamen duruyor ancak ana sayfamboyle olmuş nedenıne olabılrıacaba ?

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
description, keywords vs metataglar var mı sitende?

biryerdeyim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakım yapılıyor olabilir. google'ın farklı saatlerde aynı aramaya dair farklı sonuçlar verdiğide olur.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 gun bekledım sorun tamamen bu popup kodlarından kaynaklanıyor bır çok kişi sandboxa gırdım vs dıyor bence popup açanalr varsa kodlara baksınalr, dıgıtalpoınt de yenı logarıtmalar yapıldığı vs.yazıyordubende pop up koduvarken sayfamtaranmadı bıle ilk mesajımdan sorna pop up kodlarını kaldırdım bugelışınde google komple taradı yıne sıteyı bılmıyorumbelkıde başka nedenleydı tekrar test etmke lazım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5