İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexbilisim protesto

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ;
Benim indexbilisim domain hizmetinde bayiliğim vardı ve bir domainimi uzatmam gerekiyordu ancak domainin süresi bitti ve şuanda uzatamıyorumda çünkü indexbilisim sitelerine v.s ulaşılamıyor , Aksite.org - Aksite.org site bu havale geçtiğim halde açılmadı halen :(
Index Bilişim ve Internet Hizmetleri ::: herşeyden önce hizmet...
Indexdomain.net - Indexdomain.net
Index Bilişim ve Internet Hizmetleri ::: herşeyden önce hizmet...
siteleri kapalı , hattaha indexdomain.net aynı benim domainimin durumunda süresi bitmiş.
Nazım Işık buradan sana sesleniyorum , lütfen sistem ile ilgilen!

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
En kötü şey domaine ulaşamaman, daha tecrübeli insanlarla çalışmanı tavsiye ederdim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
move services denen tuşa basıp domaini başka bir directi bayisine taşı arkadaşa yolladığın paranın üstüne bir bardak soğuk su iç yeni bayiye bir daha ödeme yapıp uzat domainini...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
move services denen tuşa basıp domaini başka bir directi bayisine taşı arkadaşa yolladığın paranın üstüne bir bardak soğuk su iç yeni bayiye bir daha ödeme yapıp uzat domainini...
Nasıl ya şimdi dolandırılmış mı oluyorum , peki tek dolandırılan benmiyim şuanda ?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet verdiğin domain uzatma parası başkasnın rakı parası oldu geçmiş olsun, tabi belki adam çıkar uzatır inşallah ama epey süre geçmiş.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marissoft' Alıntı:
Evet verdiğin domain uzatma parası başkasnın rakı parası oldu geçmiş olsun, tabi belki adam çıkar uzatır inşallah ama epey süre geçmiş.
Yaw yolladığım 15 ytl onunla ancak 20 lik rakı alır o da adamı kesmez , ey nazım ışık duy beni boşver rakıyı domaini uzat sen domaini!!!

E

echo

Misafir
nazım ışık piyasadan silindi kendisi bitti tabiri caizse. tabi yazık oldu müşterilere üzücü :(

Y

ysf

Misafir
Nazim Isık hosting isini birakacagini belirtmisti, tabi biraz uzucu olaylar oldu. Fakat dolandırmak olarak nitelendirmeyin. Ve halen sansiniz varken bence kendisine GSM numarasindan ulasip sorununuzu anlatin. Sanuculari kapanmisti. Bu adam dolandirici olsaydi, o zaman kacar giderdi. Herkez dolandirici gibi cirkin bir ismi Nazim icin kullandi fakat o gelip durumu duzeltip (gecte olsa duzeltti) bu sartlar altinda artik bu hizmetleri veremeyecegini soyleyip, artik hosting satmayacgini fakat eski musterilerini madur etmeyecegini belirtip ayrilmisti.

Webhosting firma tanitim sikayet forumu altinda indexservers ten haberi olan varmi basligini inceleyip ulasabileceginiz numaralari alabilirsiniz.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde bir miktar kredim gitti, mail attım ama bir sonuç gelmedi.
Konuya yazmayacaktım ama başkalarıda aynı hatayı yapmaması için yazdım. Maalesef bu gibi durumlarda yapacak bir şey yok.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır , cep telefonunu aradım çalıyor ama açmıyor , o değil domain benim olsa hiç önemli değil , ama müşterinin adam sıkıştırıp duruyor şimdi para iadesi yapmaya kalksam hem domain parası kitleyecek hemde hosting parası , gelen paraları başka domainlerin uzatmatılmasında kullanıyordum :(

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şeyi bana yaptılar 3-4 domainim gitti bukadar terbiyesizlik olmaz

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu herifleri mahkemeye falan veremiyormuyuz host reseller domain vb bisürü kişiyi madur durumda bıraktılar zaten daha önceden görmüşsünüzdür yaklaşık 50-60 sayfa yaptıkları rezillik tartışıldı

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla şu durumda benim yapabileceğim bir şey var , benim banka dekontu ile birlikte savcılığa bir dilekçe versem bu işin peşini bırakmam ama 15 ytl için yapılacak şey değil...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında tam yapılacak şey millete ders olsun diye

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ysf' Alıntı:
Nazim Isık hosting isini birakacagini belirtmisti, tabi biraz uzucu olaylar oldu. Fakat dolandırmak olarak nitelendirmeyin. Ve halen sansiniz varken bence kendisine GSM numarasindan ulasip sorununuzu anlatin. Sanuculari kapanmisti. Bu adam dolandirici olsaydi, o zaman kacar giderdi. Herkez dolandirici gibi cirkin bir ismi Nazim icin kullandi fakat o gelip durumu duzeltip (gecte olsa duzeltti) bu sartlar altinda artik bu hizmetleri veremeyecegini soyleyip, artik hosting satmayacgini fakat eski musterilerini madur etmeyecegini belirtip ayrilmisti.

Webhosting firma tanitim sikayet forumu altinda indexservers ten haberi olan varmi basligini inceleyip ulasabileceginiz numaralari alabilirsiniz.

o konudan önce hiç bi şey omayan sitelerim önce heklendi.. sonra binbir dert hallettim.. şuanda b0cerr00t sağolsun siteye index koyamıyorum... sanki zorla kullanma diyor.. eski müşterilerini mağdur etmemek (konuyla ilgili yazdıgım ilk msj index problemi bir haftadır sürüyor...)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5