İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexleme Iyı Ama Neden Zıyaretçi Gelmıyor Google'dan

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
gördüğüm kadarıyla forumun odaklandığı belirli bir konusu yok, kısacası işlediğin konular tüm genel forumlardakilerle aynı, bu tür içerikli forumlar okadar çoğaldıki bilemiyorum açıkcası nekadar kişi ziyaret eder.

unutmaki arama motorlarında öncelik herzaman güncel, temiz ve belirli bir konuyu işleyen sitelere verilir, bu husular çerçevesinde geliştirmeye devam edersen önceliğin sana verilmesini sağlayabilirsin.

!_D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Belırlı Bı Konu Uzerıne Yogunlasıcam Ama Zaman Istıyor.

winproxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belirli bi konuyla alakası yok aslında :) biraz backlink satın al derim. veya link değişimi yap(çapraz) istersen milyon sayfan indexli olsun googleda backlink olmadıktan sonra gerisi hikaye.. ;)

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence forum olması da başlıbaşına bir etki sanırım. Forum işi gercekten çok zor.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hem forum olması hem bi yerde artık her yerde olan milyarlarca konunun bulunması hem de önemli derecede ve hala pagerank yüzünden hit göndermiyo.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hem forum olması hem bi yerde artık her yerde olan milyarlarca konunun bulunması hem de önemli derecede ve hala pagerank yüzünden hit göndermiyo.

pagerankın hit ile alakasını cozemedim :) ayrıca belirli kelimeleri secmek ve o kelimeler uzerine backlink almak hitin en onemli kaynağı bence

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gördüğüm kadarıyla forumun odaklandığı belirli bir konusu yok, kısacası işlediğin konular tüm genel forumlardakilerle aynı, bu tür içerikli forumlar okadar çoğaldıki bilemiyorum açıkcası nekadar kişi ziyaret eder.

unutmaki arama motorlarında öncelik herzaman güncel, temiz ve belirli bir konuyu işleyen sitelere verilir, bu husular çerçevesinde geliştirmeye devam edersen önceliğin sana verilmesini sağlayabilirsin.

:D bu örnek yada diğerleri yapmayın arkadaşlar abartmayın nolur tamam hadi google indexlerken buna önem veriyor benimde genel forumum var :) ama indexim şuan çok düşük olmasına rağmen hitim iyi :) arkadaşım indexlerinin bir kısmı foss onları geç üyeler şu bu bunlar önemli değil üye getirmez.Ve bir şey daha alıntı ile yaşamayın yaratıcı olun millet basbas bağırıyor yaratıcı olun diye gündemi az takip et index sayın yüksek açtığın her konu indexlenir siteni incelemedim açıkçası pek ama incelediğimde daha detaylı şeyler yazarım kolay gele

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
index sayfan isterse 1,000,000 olsun popiler kelimede belli başlı sırada degilsen indexin önemi yok.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
index sayfan isterse 1,000,000 olsun popiler kelimede belli başlı sırada degilsen indexin önemi yok.

Ben bu görüşe katılmıyorum.Aksine, bir kelimede yoğunlaşmak yerine, içeriği geniş tutmakta daima yarar vardır.Çünkü tek kelimede yaşanacak rekabet yerine, forum tarzında sistemler de hit çekmek daha kolaydır.Ancak bunu yaparken, sağdan soldan toplama veriler yerine, özgün içerikleri eklemek gerekir.

Google, indexlere yansıtmasa da her siteyi düzenli olarak inceler.Ancak aktarımı için belli faktörler vardır.Forumda bir çok makale var.Arama motorlarının istediği site olmak için, adresten, taglara, kodlamadan tasarıma kadar gerekli olan herşeyi yapmanız gerekiyor.Bunlar tam olmazsa, içeriğiniz özgünde olsa hak ettiği yere gelemeyebilir.

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D ya ben ne dedim acaba bu arada arkadaşım siteni inceledim çok değişme istiyor çook ayrıca konular sanki içerikten yoksun bir forumun var gibi geldi bence biraz sağlam konular aç ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5