İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Indexlenme ile ilgili

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sitenin backlink'i sifir. Ama adwords'de kampanya yayinlaniyor, oradaki reklamlar heralde backlink olarak degerlendirilmiyor, direkt link seklinde olmadigi icin sayfada.

Her gun yeni ne kadar sayfa varsa, direk indeksleniyor, eksiksiz. Adwords kampanyasi kalktigi an bu silinecegi anlamina mi geliyor, zira pause ettigim gunlerde yok oluyor. Dolayisiyla kendi cevabimi kendim vermis mi oldum:)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir süre sonra ziyaret edilmeyen sayfalar silinir. Sitenen hele yeni ise google ilk basta indexler ve sonra indexleri silmeye baslar. Ondan sonrasi malum sandbox

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin backlink'i sifir. Ama adwords'de kampanya yayinlaniyor, oradaki reklamlar heralde backlink olarak degerlendirilmiyor, direkt link seklinde olmadigi icin sayfada.

Her gun yeni ne kadar sayfa varsa, direk indeksleniyor, eksiksiz. Adwords kampanyasi kalktigi an bu silinecegi anlamina mi geliyor, zira pause ettigim gunlerde yok oluyor. Dolayisiyla kendi cevabimi kendim vermis mi oldum:)
gendel soylenenler adwordsun backlink yada pr a yansimadigi
Fakat benim hic link degisimi yapmadigim 4 ay once alinmis domainlar vardi adwords sayesinde pr 4-5 olanlarlar var(bu domainlerin adwords deki reklamlari haric diger hicbir sitede linki bulunmamakta .iwebtool da backlinklerine baktigimda gene ayni sekilde pr 6-7-8 den backlink gozukuyor adwordsdeki reklamlari ile )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5