İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexlenme süreleri

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar bir araştırma yapıyorum vede sizlerde katılırsanız sevinirim ;

siteleriniz en geç kaç gün/ay içinde indexlendi yada sitenizi açtıktan ne kadar süre sonra ilk sayfanız google da gözüktü

benim rekorum min. : 2 günde indexlettim

max. : 1 aydır indexlenmiyor..

sizlerinde yazmanızı bekliyorum arkadaşlar..

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben seni geçicem bu gidişle :D bir sitem var alalı 2 hafta oldu hala google da yok..Oalcak gibide değil :D
Benım indexi 1 haftada taramıştı herhalde

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sitenizi manuel olarak google a eklerseniz çok uzar süre. 1-2 siteden link vererek birkaç günde indexletebilirsiniz sitelerinizi.

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 sitemi 1 günde indexledi diğer sitemi 6 ay oldu hala indexlemedi ümidi kestim zaten ondan :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benim türkçe sitlerde hiç bi sorunum olmadı hep hemen ekleyip silmiyo indexleri ama ingilizce sitler de adeta çıldırmak istermişcesine yavaş yavaş indexliyo en geç 1,5 ayda ana sayfa indexlendi alt sayfalrda yavaş yavaş indexleniyo

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
google bot sitenizi actığınız gun sitenize uğrar buna emin olun hicbişi bilmiyorsanız loglarınıza bakın ama googlebot sitenize ilk gunden geldiği icin ilk gunden googlede cıkacaksınız diye bir durum yok google minimum 15 gun bekler sitenizi kontrol eder bakar iceriğiniz değişecekmi veya site parka cekilcekmi diye 15 gun sonrada googlede ilk sayfalarınız gorunur benim gozlemlerim bunlar herkes gozlemlerini paylaşırsa fikir alışverişi olur kanısındayım

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
birde google cache hakkında bilgisi olanlar var mı ?

benim sitemden 2 günde bir cache yeniliyor yani bu google bot un siteme gelmiş oldugunu gösterir mi ama halen aramalarda çıkamıyorum..

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 saat gibi bir sürede sitemi indexlettim.
sonra aynı yöntemi kullandım bi dahada da olmadı.
Sanırım google açığı kapattı.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
açtığım gün indexlendi. Prsi iyi bir siteden backlink olursa çok uzatmadan indexler sitenizi.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir sitemi ertesi gün indexledigini hatırlıyorum. Hic bir zamanda 1 haftayı geçmedi bu süre.

portalistan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer sitenize başka sitelerden link verildiği halde uzun süre indekslenmediyse sitemap sistemine girmenizi tavsiye ederim.

Sitemap'te site listesi sayfasında sağ üst köşede "Tools" menüsüne tıklayın, açılan seçeneklerde "Submit a reinclusion request" tıklayın ve indeksleme isteğiizi yapın, kısa sürede siteniz indekslenecektir.

Başka birinden aldığım domain indekslenmemişti, üstelik çok sayıda siteden link vardı. Bu sitemap işlemi ile 3-5 gün içinde indekslendi, hem de girer girmez 300-400 sayfa ile giriş yaptı.

İnşallah faydalı bir bilgi vermişimdir.

Selamlar.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google webmaster toolstan sitemap ekleme yaptığım halde 2 haftadır indexlemedi sadece 1 sayfa indexledi. :/

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben ilk linklerin bir kısmını index değilde sitemapa alıyorum. indexlenme konusunda çok faydası oluyor. Site açılalı 13 gün oldu 99 sayfadan oluşuyor, 83ü indexlenmiş.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki bir domainin banlı olduğunu anlıyabilirmiyiz ? google ban checker sitelerini tavsiye edicek arkadaşlar ihiç etmeyim =) çünkü onlar siteyi google da taratıyor sayfası varsa banlı değil yoksa banlı diyor ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5