İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexlenmeme problemi...

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese merhabalar,

sitemi açalı yaklaşık 25 gün oldu.. bi kaç pr5 ve pr4 siteden link aldım... ayrıca pr si daha düşük en az 7-8 siteyle de link değişimi yaptım... ancak şimdiye kadar google da sitemin sadece ana sayfası indexlendi... o da taa siteyi ilk açtığım zamanlarda index lenmişti... acaba neden diğer sayfalarım indexlenmiyo.. awstats tan bakıyorum google bot siteme hergün uğruyo ama hiçbi etkisi yok sanki...

birde şöle bişe var.. site seo friendly olsun die mode rewrite yapmıştım.. acaba onun olumsuz bi etkisi olabilir mi?

ayrıca sitemap te hazırlayıp google a gönderdim 15 gün önce...

yardımcı olacak arkadaşlara pm atabilirim adresi...

ilgilendiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim...
herkese kolay gelsin...

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google eskiden daha hızlı index alıyordu. Fakat şu anda eskisi kadar hızlı değil. Bunda sandbox denen olayın da etkisi mevcut. Tek yapabileceğin şey beklemek.
Yakın zamanda ben de bir site açtım ve google'ın anasayfayı indexlemesi bile 1 hafta sürdü. Fakat şu anda düzenli olarak index alıyor google.
Bekleyeceksin güzel kardeşim..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sercan kardeş bu aralar googlede acayip yavaşlama var yakında sorun düzelir..

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son bir aydır belkide daha uzun bir zamandır benim izlenimime göre eski domainleri değilde yeni domainleri daha hızlı indexliyor. Benim sitelerimde hiç bu kadar uzun beklememişti yeni sayfaları için. Ya toplu indexleme yapacak, yada yeni bir projeleri var. Gerçi bigdaddy diye yeni bir dc açtılar bundan sonra ne olduysa oldu. Bence sitenin indexlenmemesi seo ile alakası yok. Bekleyip hep beraber görücez.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar size bir şey söyleyeyim mi
hiç takmayın kafanızı google'a. çünkü akıl mantık almıyor..
çok profösyonel bir şekilde seo yaptık. PR li sitelere link verdik. herşeyi uyguladık. ilk ay sayfalar indexlendi, sonra hepsi silindi:)şimdi yeniden hepsi indexlendi. tam yarısında yine silindi. ve şu an yine indexli:)

garip şeyler oluyor yani..fazla durmayın üzerinde.

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada benimle aynı dertten muzdarip olan arkadaşlara birşey sormak istiyorum.. acaba sizin şikayetçi olduğunuz siteler yahoo da ve msn search te düzenli bi şekilde index li mi? yok onlarda da aynı problemi yaşıyor musunuz?

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya çok ciddi söylüyorum kimi sitelerim var; Hala 2005 başlarındaki index'ler duruyor. Yenileri mevcut ama almıyor. Kimi sitelere ilginç şeyler uyguluyor google.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SeVeRaL' Alıntı:
Ya çok ciddi söylüyorum kimi sitelerim var. Hala 2005 başlarındaki index'ler duruyor. Yenileri mevcut ama almıyor. Kimi sitelere ilginç şeyler uyguluyor google.

Aynı dert bendede olduğuna göre. Sorun tekil değil çoğul :D

U

umurcan

Misafir
nası oluyo anlamıyorum yağ phpkolik.com un mesela nerdeyse 31.000 sayfası 2004 ten beri duruyo bu nası şey :(

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim içinde aynı şey geçerli. İlk başta yaptığım optimizasyon hatasının cezsını çekiyorum. Düzelttim ama bu seferde Google indexlemiyo... Rüyalarıma giriyo valla:)

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptıın hata neydi, nası düzeltmeye çalıştın? bizlere tecrübe olması açısından paylaşırsan memnun olurum kendi adıma...

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vallahi google bizi bitirdi desem yeridir. En iyi hit aldığım domainimin tüm indexlerini sildi 1 yıl önceki indexlerini getirdi. Bu ne iş ya!

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
*siber*' Alıntı:
Vallahi google bizi bitirdi desem yeridir. En iyi hit aldığım domainimin tüm indexlerini sildi 1 yıl önceki indexlerini getirdi. Bu ne iş ya!
Ya bendeki eski index'i gösterme olayı spam sitede oldu :D
O yüzden pek sallamadım. Primary sitelerimden birinde olsa bu durum harbi kötü olurdu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5