İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexler güncellendi

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
150 backlink ile çok aranan bir kelimede 3. sıraya çıktım 1,000 hit gönderiyor ama pr 3.

Cok aranan bir kelime dedigin günlük 1000 hit mi gönderiyor? O zaman sen benim odaklandigim kelimeleri görsen sasiracaksin :) Google günlük en az 4000-5000 göndermeli ki cok aranan bir kelime statüsüne girsin.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cok aranan bir kelime dedigin günlük 1000 hit mi gönderiyor? O zaman sen benim odaklandigim kelimeleri görsen sasiracaksin :) Google günlük en az 4000-5000 göndermeli ki cok aranan bir kelime statüsüne girsin.

bi kelimenin google trends'te çıkması için en az kaç kez (günlük veya aylık) aranması gerekir?

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar çok index sebebi Zoints Tag eklentisinden Kaynaklanıyor

gerekli gereksiz Taglar indexlenmiş. Zoinst kurmadan onceki indexlerinde duruyor.

Tek sebebi tags eklentisi değil ;) zoints kurmadan önceki indexler duruyor die bişe yok. zoints seo deil kendinde dedin zoints tag :) üstelik gereksiz deil orda herbir tag'ın altında en az 10 tane konu vardır.

ZzZ_ZzZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek sebebi tags eklentisi değil ;) zoints kurmadan önceki indexler duruyor die bişe yok. zoints seo deil kendinde dedin zoints tag :) üstelik gereksiz deil orda herbir tag'ın altında en az 10 tane konu vardır.

nasıl yok ? Normal Vbulletinin Php Uzantılı İndexleri YOkmu ? 70 ci sayfaya kadar Baktım Alayı TAg?

Her Konuya 5 tane Tag eklesen 10 bin konu olsa 50 bin Tag (index ediyor) zoints seo olmadan zoints tag Kurulabiliyormu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5