İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexler günden güne eriyor

imazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar host değiştirmeden önce 23.000 lerde indexim vardı ve her geçengünde indexliyordu fakat host değiştirdikten sonra indexler günden güne eridi ve şuanda 2.500 tane indexim kalmış. Ne oldu sizce neden indexler gidiyor banlandım mı yoksa shotboxmu herneyse bunamı girdim acaba

www.melezprens.net

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer spam ya da başka bir şey yapmadıysan bu normaldir. her host değişiminde geçici olarak olur bu tür şeyler.

sonra düzeliyor ama bu düzelme periyodu değişiyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
eğer spam ya da başka bir şey yapmadıysan bu normaldir. her host değişiminde geçici olarak olur bu tür şeyler.

sonra düzeliyor ama bu düzelme periyodu değişiyor.

host değiştirme ile indexlerin silinmesinin ne alakası var sacmalık

imazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam sağol fakat host değiştireli nerdeyse 2 ay olacak :)

imazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam tşk :) peki shotboxmu herneyse buna girip girmediğimiz nerden anlayabilirim =)

turunc4u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı seocular sitenin ip adresininde (bkz:hosting değiştirmek) sıralamada etkili olduğunu düşünüyor. Bilmiyorum belki doğrudur ama genel olarak site açılma hızı yavaşsa ve botlar siteyi her zaman açık bulamazsa bu indexlemeyi ve sıralamayı kötü etkiler.

melezprens sitesine gelirsek, forum konularının indexlenmediğini görüyoruz. İndexlenmemesi normal sayfa giriş sayfasına yönleniyor ve indexlenmesi gereken konu yok. Eee google siteye üye olamayacağına göre... Aşağıda googlenin bu ay indexlemeyeceği forumun son indexlenmiş konusu var.

http://66.102.9.104/search?q=cache:...elezprens.net/forum&hl=tr&ct=clnk&cd=91&gl=tr

Yapılması gereken forum konularını görmek için üye olma şartını kaldırmak bu kadar basit ;)

turunc4u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google devamlı gelişiyor kusura bakma ama indexlememekle iyi yapmış üyelik isteyen sitelere ders olsun :)

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi ziyaretçilere açmadan ziyade meta'larınızı ve title güncellemesi yapın çoğu boş zaten anasayfanızı güncel tutun birde siteniz için temiz bi kaç link alın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi