İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexli sayfalrım 2600 den 514 düştü

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
indexli sayfalrım 2600 den 514 düştü ama aksine hitimde arttı bu neye işarettir. analamdım gitti tarama sayfaları düştü yani benim ilk yaptıgım site htm den yapmıştım bu 2600 içinde %75 bu sayfalar indexlenmişti ben bu sayfaalrı hata sayfaalrıma yönlendirdim ?

S

Semih

Misafir
URL rewrite konusunda uyarı da yapmıssın o konudada bişeyler yazdım ben,

bu konu ile ilgili olarak onceden karsılastıgım bazı seyleri soyleyeyim bende, anladıgım kadarıyla htm uzantılı sayfalar yapıp başka sayfalara yonlendirmissin, google son zamanlardaki duzeltmelerinde bunların çogunu engelledi, benim de bir sitemde boyle seyler vardı (hile degil içerikle ilgiliydi, o konuları kapatınca ordan gelenler ilgili konuya gitsin diye yonlendirme yapmıstım hepsi indexten çıktı) senin karsılastıgın sey bu olabilir

Canimnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkatli ol tum sayfaların'da gidebilir..Sahtekarlik yapmayın google de bir suru cop link oluyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya benim eski tasarım htm den yaptım ama yeni site asp oldu ve tüm dosyalr degiştirdim. ve server hata sayfaarını aktif etmişti ve bu sayfada direk ana sauyfaya yönlendirmişti ziyaretci hatalı sayfa cıkmasın diye snaırım ondan olmuş olmasın..

peki tekrar indexlenmesi için ne yapamlıyım..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ozaman rewrite kullanılmıyor kullanılsa bile 404 olduğu belli bu aralar herkezin sayfaları çekildi ne oluyor anlayamadım ama google anlamsız gördüğü sayfaları silerek kurunun yanında yaş da yakmaya başladı sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5