İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IndexServers DİKKAT !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rcilan' Alıntı:
Geçmiş olsun hem sana hem çocuguna biz sadaka istemiyoruz. İylik felanda yapmadın. Pazarlık yaptık. Yalvarmadık kendin geldin bunuda yazsaydın.

valla ben kendim geldiğimi hatırlamıyorum ben şehir dışındayken msnyi açmış arkadaşın istedi.o domainle birlikte satılıyordu ama arkadaşın tasarımı tek istedi sonra vazgeçti fiyat yüksek diye bende size iyilik olsun diye indirdim sonra bende size eğer isteyen olursa bu tasarımlar var bu fiyata sizde tamam ben alacam dediniz bundan ibaret.şimdi çalışmaması bizden değil sizden kaynaklanıyor size söyledim mysql dan oldugunu.

R

Rcilan

Misafir
IndexServers' Alıntı:
.Script hatalı değil sadece arkadaşa söyledim bendeki mysql sürümü 4.1.x ondaki tüm makinaların 4.0.x mysqlun çalışmıyacağını söyledim
Ayrıca bunu siz değil ben söyledim. Bunuda hatırlatayım. Msn Konuşurken ne hikmetse birden hattan düştünüz. O da işin ilginç yanı tabii. Ayrıca size defalarca söylediğim halde bana serverı 4.1 yapmaktan başka bişey söylemediniz. Bir Script için Stabil olarak çalışan 4.0 dan vaz geçip çıkabilecek sorunları göze alıp 4.1 yapmak ne kadar mantıklı ise onuda size bırakıyorum.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya araya girmek istemem ama bu güne kadar IndexServers hep gözümde artı değer taşıyordu.Script marez midir nedir?Niye adam gibi scriptin açıklanma gereği duyulmuyor da karşılıklı sataşma oluyor.Yani scripti göstersin evet çalışmaz başka host alsın densin.Yada parası geri iade edilsin.Orta yol için yoksa tartışma sürer gider.

R

Rcilan

Misafir
the_alorak' Alıntı:
Ya araya girmek istemem ama bu güne kadar IndexServers hep gözümde artı değer taşıyordu.Script marez midir nedir?Niye adam gibi scriptin açıklanma gereği duyulmuyor da karşılıklı sataşma oluyor.Yani scripti göstersin evet çalışmaz başka host alsın densin.Yada parası geri iade edilsin.Orta yol için yoksa tartışma sürer gider.

Size katılıyorum. Ayrıca şunuda belirtmek isterim. Bu konuyu açan bi anlık sinir yüzünden açmış. İndex Domain reseller paketini kullanıyoruz biz. Diğer hizmetlerinden de bir sıkıntımız yok. Burda açılan konu sadece script üzerinedir. Bu arada bizim yaptığımız yanlış konuyu buraya taşımaktır. Oda arkadaşımızın arkadaşa ulaşamamasından kaynaklanıyor. Birdaha söylüyorum. Firma hakkında sorun yoktur. Tek sorun scripttir. Reseller bayliliklerinide hala kullanmaktayız. Bu arkadaştanda "ben size iylik yaptım . Sonu bu mu olmalıydı ? Script hediyem olsun. Paranızı vericem. " Gibi delikanlılık yapıcağına scriptin sorununu düzeltmesini beklerdik.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanda scripti kendi serverıma kuruyorum birazdan size link veririm bakarsınız.ayrıca mysql versiyon yükselmesinde şuanda kadar sorun yaşadıgını hiç duymadım.ben şuanda kuruyoru ve arkadaşa şimdide söylüyorum benim makinada sorunsuz çalışır ama sende 4.0.x çalışmaz.ben sana %100 sana yardım edecem demedim istersen msn log larını tabi iznin varsa burdan vereyim.sadece takıldıgın bir yer varsa elimden geleni yaparım esirgemem.ama mysqlda sana söyledim msn de hatta ortağın telefonla aradı onada söyledim.

R

Rcilan

Misafir
Tabii ne istersen yapabilirsin. Bizden yana sorun yok. Ama şunun cevabınıda verirsen inan çok sevinirim.
Önce Mysql 4.1 versiyonlarının Türkçe karekter sorunları çıkartığını cümle alem biliyor. Burdaki sunucu satan arkadaşlar var. Onlarda fikir verebilirler. Belki ben yanlış biliyorumdur.
2. Bir script var. Ben diyorum ki bu script bana uymuyor. Ben bunu kullanmak için aldım sonuçta. Senin ürettiğin tek çözüm Benim serverlarımın 4.1 yapmak. Şuan sorunsuz çalışan serverlarımın ayarlarını neden değiştireyim. Yani bunu bana anlatırmısın. Yani scriptin çalıştığını idaa ediyosun. Host paketi açıyorum sana çalıştırda görelim. Kendi serverında çalışmasının bana olan yararı ne onuda anlamadım.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk önce şunu söylüyeyim doğru 4.1.x de türkçe karakter sorunu var.ama sende iki makina oldugundan birini 4.1.x yapmanı önerdim.2. önerimse eğer yapabilirsen tabloları sıfırdan kendi mysql versiyonuna göre oluştur.

scripti kurdum
scirpti linki kaldırılmıştır.Arkadaşların sonradan anlaması ve sorunlarını düzeltmesi sonuçu ve çalışma prensiblerinden dolayı ve firmanın sonradan herhangi bir zarar ve kötülenmemesi için kaldırılmıştır....

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rcilan' Alıntı:
Tabii ne istersen yapabilirsin. Bizden yana sorun yok. Ama şunun cevabınıda verirsen inan çok sevinirim.
Önce Mysql 4.1 versiyonlarının Türkçe karekter sorunları çıkartığını cümle alem biliyor. Burdaki sunucu satan var. Onlarda fikir verebilirler. Belki ben yanlış biliyorumdur.

Şuana Kadar Hiç Problem Yaşamadım Mysql 4.0. dan da olsun 4.1 dende olsun 4.1 e geçirirken hiç tr dilde problem yaşamadım :S

:S ama yaşıyan bir iki kişi biliyorum..

R

Rcilan

Misafir
Valla ismini unuttum. Ama herhalde aynı dili konuşamıyoruz. Yada bir birimizi anlamıyoruz. Bu script çalışmıyor. Yada bu ayakkabı ayağıma göre değil. Ya kalıbı büyüt. Büyütmeme yardım et. Daha ne kadar açık konuşabilirim ? Bilmiyorum.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben size söylüyorum kendi makinalarımda kurdum sorunsuz ama sizde çalışmaması sizin makinanızla alakalı.bunda benim yapabilecek bişeyim yok.size scripti satarkende söyledim bakın yardım konusunda pek yardım edemem elimden gelen bişeyse seve seve.ama sizdeki mysql olmuyor.yapacagınız tek şey ya kendini tek tek tablo oluşturacaksınız yada 4.1 e yükselteceksiniz.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım sorun tabloların ouşturulmasıyla sen makinandan 4.0 uyumlu yedek al phpmyadminden arkadaşa yolla oda dump etsin sorun çözülsün...

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla indexserver bence haklı calışmayan bi script vermemişki işte çalışıo madem uyum sorunu var adam kabul edio paranıda geri iade ediim diyor daha ne uzatılıoki ...

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar haddim değil ama index arkadaşımız suçlu değil bu konuda

mysql 4.1 ve üstü versiyonlarından alınan yedekler 4.0 uymuyor sorun çıkarıyor onun için hiç kimseye önermem mysql 4.1 ve üstü versiyon kullanmalarını en sağlamı 4.0 lakin 4.0 'dan alınan tüm yedekler 4.1 ve üstüne uyar sorun çıkarmaz.

ayrıca mysql 'de çok tablo yoksa phpmyadmin 'den MYSQL 4.0 'a uyumlu yedek alın deneyin büyük ihtimal çalışır

mysql 4.0 a uyumlu yedek almaya dikkat edin phpmyadmin 'de seçenek var zaten.

S

sedef

Misafir
Bende başımdan geçen bir olayı aktarmak isterim,

Bende de bir scriptte hata olmustu mysql versiyon değişti, tablolarda hiçbir sorun olmamasına rağmen çalışmıyordu.

register_global ayarını on yaptık, tam tüm site çalıştı,
belki yararı olur, bu gibi küçük bir sorundan da dolayı çalışmayabilir.

R

Rcilan

Misafir
Arkadaşla aramızdaki YANLIŞ anlaşılma tatlıya bağlanmıştır. Herkese teşekkür ederiz.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rcilan' Alıntı:
Arkadaşla aramızdaki YANLIŞ anlaşılma tatlıya bağlanmıştır. Herkese teşekkür ederiz.
hadi hayırlısı ufak sorunlar icin degmez hadi hayırlı işler:)

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu adamı neden bukadar kötülüyorlar anlamıyorum. Gayet iyi hizmetleri var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5