İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IndexServers DİKKAT !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Rcilan

Misafir
Script Hatası

Satın aldığımız Scripti Bize göre değil kendine göre yapmış ve bizim işimize yaramayan bir script satmıştır. Ayrıca firmanın Domain resellerınıda kullanmaktayız ve bir sorunumuz yoktur. Sadece script ile ilgli sorunumuz vardır.

R

Rcilan

Misafir
evet var parayı gönderdigimi kanıtlarım script elimde ve calışmıyor daha nasıl bir kanıt istersin telefonları cevap vermiyor burdan özeline 4 kere msj attım bu topigi acmadan önce

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana sattiği script nerde nasıl çalısmıyor ne hatası var hatası giderılebılır cınsten olabılır bunu buraya yazmadan o arkadasla irtibata gecseydın sorun halledılırdı belkı.

R

Rcilan

Misafir
ben kendisiyle irtibata gecmeye cok calıştım ama bu topigi acmadan öncede kendisine forumdan özelden 4 kere özel msj attım ama cevap vermedi artı başta bana yardımcı olacagını söyledi scripti kurmak icin artı bana satmadan önce hic bir sorunu var yada söyle yada böle demedi uyarması gerekmezmiydi söylermisin ?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çalişmayan scripti satmak doğru değildir. dili nedir yardımcı olacaklardır.

R

Rcilan

Misafir
sql hatası veriyor sql calışmıyor farklı bir versyonmu server uyumsuz bir tasarım script bile diyemiyorum garip bişey işte anlamadım bende

R

Rcilan

Misafir
bunu satmadan önce uyarsaydı beni bende zaten almazdım bunu böyle ticaret anlayışı görmedim sonucta birde burda işi bilen biri olarak beni uyarmalıydı yada en başından söylemeliydi böyle böyle diye bende işime gelirse alırdım işime gelmezse almazdım yardıma gerek yok satan arkadaş bu topicten sonra sanırım bana ulaşıp yardımcı olcaktır ilgileriniz icin teşekur ederim

R

Rcilan

Misafir
ben karalamadım mesajı iyi okursan sadece uyardım önce iş sonra para dedim

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede kimseyi karalamaya gerek yok hata varsa bakalım elinde sonunda bir arkadaş sonucu bulur inş..

R

Rcilan

Misafir
arkadaşlar satan arkadaş ya parayı iade edicek yada gelip kuracak ok sizin cözüm üretmenize gerek yok ilginiz icin teşekur ederim hepinize.

Ayrıca burda bir karalama yoktur. Verilen bir para vardır ve karşılığında beklenen bir iş vardır. Yardımcı olmak istiyen arkadaşlarada anlatmak istediğim şudur. Bir script ile alakası olmayan bir ürün. Sattıktan sonra hiçbir ilgi gösterilmeyen bir müşteri. Bu olayın ilk olmadığınıda belirtmek isterim. Ayrıca sorun ne yazın ? O nu karalama bunu karalama gibi elini yorup yazan arkadaşlarada soruyorum. Bir sorun olmasa buraya neden yazalım. İndex deki arkadaş cevap yazsın ondan sonra karar verin kim haklı kim yanlış.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olayın iç yüzü bilinmez ama gene de direk karalamak pek hoş değil diye düşünüyorum.

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende hosting aldım fakat siteyi server kaldırmayınca suspend etmiş arkadaş. geri ödeme istedim tamam yapacağım felan dedi 2 haftayı geçti hala yok :S

göndermeyeceğim demiyor ama geri alamadım hala ücreti..

T

trgup

Misafir
aynen katılıyorum.
iservers deki arkadaş çok iyi ilerletmişti kendini.
umarım böyle bir iş yapmamıştır

R

Rcilan

Misafir
Bir sorun olmasa buraya neden yazalım. İndex deki arkadaş cevap yazsın ondan sonra karar verin kim haklı kim yanlış.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
kusura bakmayın rahatsızlığım yüzünden kaç gündür foruma bile gelmedim az önce bir söyledi.script sattım doğrudur.kimse inkar edemez kanıt olarakta dekont var elinde.kendiside müşterim ayrıca bunuda belirteyim.kime sattım ise nick başka ama çalışma prensibi ve arkadaşa zarar vermekten dolayı söylemiyecem.Script hatalı değil sadece arkadaşa söyledim bendeki mysql sürümü 4.1.x ondaki tüm makinaların 4.0.x mysqlun çalışmıyacağını söyledim başka bir problem varsa yardımcı olayım dedim ama mysql ile kaynaklandıgını defalarca ona ve ortağına söyledim neyse yazmakla iyi yapmadı ama sağlık olsun bu zamanda iyilik yapmıyacaksın özenle kaç günümüzü aldıgı scripti arkadaşa yardım olsun diye ufak bir fiyata versen işte böyle yorumlarda olur teşekkür ederim.Ebilişim kardeşim senden özür dilerim durumu sana anlattım şuanda arkadaş bakıyor senin sorununa.

bu arada arkadaşım bana hesap numaranı yolla ödemeni vereyim scriptte benim sana hediyem olsun sonuçta meslektaşız reklam olsun diye değil sadece şuanda çocuğum hasta onun hayrına sana hediye veriyorum.

R

Rcilan

Misafir
Geçmiş olsun hem sana hem çocuguna biz sadaka istemiyoruz. İylik felanda yapmadın. Pazarlık yaptık. Yalvarmadık kendin geldin bunuda yazsaydın. Bu arada hesap numaranı biliyorum. Birazdan bi miktar para çıkartıcam çocugunun sağlığı için bir miktarda bizim katkımız olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5