İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexservers.net

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
söylermisin bana templatemi kullanıyorum?o zaman daha tasarımdan anlamıyorsun.biz sitemizi namo web editorle yapıyoruz.içindeki grafikleride kendimiz hazırladık.siz halen template diyorsunuz.

zaten söylemişim orda bana template gibi geldi die... değilse bi lafım yok... ben daha önceden gördüğüm için template demiştim, demek ki daha fazla insan çalmış tasarımınızı... bu arada geçmiş olsun...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
zaten söylemişim orda bana template gibi geldi die... değilse bi lafım yok... ben daha önceden gördüğüm için template demiştim, demek ki daha fazla insan çalmış tasarımınızı... bu arada geçmiş olsun...

teşekkür ederim.yok template değil.şuandada kendi ticketimi ve müşteri panelimizi yapıyoruz.sadece tasarım yaptıgımız bir kaç kişide belirli templatelerden örnek alırız oda müşteri istediğinden.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makro Servers' Alıntı:
Nazım hakikaten ne oldu son durum?
Birde Burhan askere mi gitti_?

evet burhan ı salı günü ucakla ankaraya uğurladık.acemiliğide izmir yenifoçada yapacak.cuma günüde kızım 3. kattan düştü ondan işler hepsi yıgınla oldu.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
evet burhan ı salı günü ucakla ankaraya uğurladık.acemiliğide izmir yenifoçada yapacak.cuma günüde kızım 3. kattan düştü ondan işler hepsi yıgınla oldu.
Geçmiş olsun.

Hüsumet çözüldüyse konu başlığınının silinmesini öneriyorum. Tasarım korusundaki sorun hostingde varmış gibi algılanıyor. Konuyu okumadan bu fikre kapılan çok kişi olacaktır sanıyorum.

de-javu ve indexservers onay verirseniz konuyu sileceğim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok pardon. ben konuya katılmadan bir şey eklemek istedim

neden " template " konusuna " tü-kaka " bakıyorsunuz ki
ben çok severim template leri. ve hemen her projede kullanırız.
bunda ne varki. özel programlama sitelerimiz hariç hemen her sitemiz templatelerle yapıldı.
yani bu konuyu tartışırken biraz daha geniş olmak lazım:)

D

deja-vu

Misafir
trextra' Alıntı:
Geçmiş olsun.

Hüsumet çözüldüyse konu başlığınının silinmesini öneriyorum. Tasarım korusundaki sorun hostingde varmış gibi algılanıyor. Konuyu okumadan bu fikre kapılan çok kişi olacaktır sanıyorum.

nazım bey bu gun konuya acıklık getırdı gun ıcınde odeme ıslemı gerceklesıcekmıs benım kendısıyle ılgılı problemım artık yok.
+hostıng musterısı olan nazım bey ındexservers hostıng konusunda bır problem yasamadık bunuda belırtmek ısterım yanlıs anlasılmalar olmasın.tasarım ıle ılgılı sorun yasadık

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Geçmiş olsun.

teşekkür ederim.
arkadaşın ödemesi bugün yapılacak.konuyu açan onay verirse silerseniz seviniriz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu' Alıntı:
nazım bey bu gun konuya acıklık getırdı gun ıcınde odeme ıslemı gerceklesıcekmıs benım kendısıyle ılgılı problemım artık yok.
+hostıng musterısı olan nazım bey ındexservers hostıng konusunda bır problem yasamadık bunuda belırtmek ısterım yanlıs anlasılmalar olmasın.tasarım ıle ılgılı sorun yasadık
O zaman mack inde dediği gibi başlığı değiştirebilirim.

D

deja-vu

Misafir
Nazım Bey Yeter Artık

IndexServers' Alıntı:
burdaki herkesin önünde söylüyorum. paranızı iade edecez. tasarımda size olsun [email protected] te mail atın size paranız iade edilsin.iade 1 hafta içinde size gönderilecek.

Ayın 15 Inden kalma

Ayın 26 Sı ucretımı yenı aldım ama 50 ytl olarak.bana bunu belırtmedınız sımdı belırtıyounuz sızce dogru bı davranısmı.

verdıgınız cevapta

''masraflar içinden çıkarılmış kalan size gönderilmiştir.''

yazı yazıyosunuz bastan neden belırtmedınız bu kalan 50 ytl nin ne masrafı var çok merak ediyorum konuşmamız doğrultusunda paramızı geri göndericeğinizi belirtmiştiniz. 1 hafta içinde göndericeğiniz parayı 10 günde gönderdiniz şimdide 50 ytl gönderiyorsunuz ayıp.........

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeter artık bıktım.bu soruna artık cevap vermiyecem istediğiniz yola başvurun.ben ücreti kalkıp size cebimden ödüyorum.

bana bir iş verdiniz size verilen tahmini süreden 3 gün sonra bitti ve 3 gün sonra gelip bize ben başkasıyla anlaştım başkası bana yapıyor.orta yapılan bir iş var ve bunun için ücret kesinlikle geri ödenmez ama ben masrafları çıkarıp size kalanı geri iade ettim ve kendi cebimden ödedim kusura bakmayın burda ne cevap verirseniz verin isterse herkes bizi kötülesin isterse hiç kimse bizden hizmet almasın ama şunu belirtetim yapılan bir iş var istediğiniz kişiye sorun yapıldıktan sonra geri iade edilmez ve üstelik şuandada size yapan kişide bizim grafikleri kullanarak yapmış gördük.ayıp olan o hem hizmeti beğenmeyip bizi kötülüyorsunuz hemde grafikleri kullanıyorusunuz.

www.ns1turkey.com da gördüm yeni tasarımı.

guv2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi konu hakkında yardım almak için girmiştim. yazılanları şimdi okudum da. bi bakayım dedim adamın sitesine ne halde diye. şaşırmadığım bir durum ile karşılaştım. paylaşayım dedim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5