İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexservers.net

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indexservers forumdan tanıdıım kadarıyla güvenilir bi insan loglardan da ztn kesin bi tarih vermedii görülüyor.. bence bidaa düsün 100 ytl icin :) daa cok zarar ediceksin avukattı mahkemeydi derken

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her iki tarafı da suçlu görmüyorum...

FAKAT!!!

Hosting, ve tasarım firmalarının bir yanlışı var. Müşterinin fazla bilgisi olmuyor, parayı hemen alıyorlar sonra da müşteri başlarının etlerini yiyince (yoğunluktan mıdır artık yoksa başka bir şeyden mi bilmem) üstü kapalı cevap veriyorlar müşteride kazıklandım şüphesiyle heyecanlanıyor.

HALBUKİ! müşteriye !şefkat! :p gösterseler hiçbir sorun ortaya çıkmayacaktır. %100 garanti veriyorum!

Sözleşme yapılmalı bu tür işlerde kesinlikle! Ben de yaşadım. Msn'de adamla anlaşıyoruz sonra çıkıyor gidiyor, 1 hafta sonra geliyor benim sitem nerede diye soruyor. Ben sözleşmesiz kimseye site yapmam... Sonra kötü oldum.

Oldum, tabi!

D

deja-vu

Misafir
forumdan tanıdıgım 7 kısı ındex den zaten host hızmetı alıyo ona bı dıyıcegım yok.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya bu kadar avukatın bilmemnelerin vardı da, neden indexservers'la çalışıyorun. git profesyonel reklam -web şirketleri ile çalış. bak bakalım 100 liraya sitemi yaptırıyorsun. yoksa bahşiş niyetine mi veriyorsun.

adam iyi niyetiyle 100 lira gibi komik bi paraya yardımcı olayım demiş, yok savcılık yok avukat, yok tüketici heyeti.

adama yuh derler,

@indexservers,

sonuna kadar arkandayım, bu insanlar böyle, iylik yapmayacaksın. sömüreceksin senden iyisi olmaz. tek satır kod için yüzmilyonlarını alacaksın bak ozaman senden iyisi oluyormu...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
zokkie' Alıntı:
ya bu kadar avukatın bilmemnelerin vardı da, neden indexservers'la çalışıyorun. git profesyonel reklam -web şirketleri ile çalış. bak bakalım 100 liraya sitemi yaptırıyorsun. yoksa bahşiş niyetine mi veriyorsun.

adam iyi niyetiyle 100 lira gibi komik bi paraya yardımcı olayım demiş, yok savcılık yok avukat, yok tüketici heyeti.

adama yuh derler,

@indexservers,

sonuna kadar arkandayım, bu insanlar böyle, iylik yapmayacaksın. sömüreceksin senden iyisi olmaz. tek satır kod için yüzmilyonlarını alacaksın bak ozaman senden iyisi oluyormu...

gerginleştirmeyin ortamı bi yasal dayanağı yok bu işlerin tatlıya bağlamaya bakın.

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende hizmet alıyorum maddi manevi bi sorun yaşamadık.. hatta fazlasını bile alıyorum.. 200 gb band sınırım varken ben 400 gb kullanıyorum hiç te bi ödeme talep eidlmedi.. demek fazlalık varki kullandırtıyorlar.. yap bakalım bunu mynet superonline yada başka firmaya ne olucak :)

D

duyurbeni.com

Misafir
mircalem sitenin kodlarını değiştirsene kardeş firefox ve explorer kafayı yedi.

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mircalem' Alıntı:
bende hizmet alıyorum maddi manevi bi sorun yaşamadık.. hatta fazlasını bile alıyorum.. 200 gb band sınırım varken ben 400 gb kullanıyorum hiç te bi ödeme talep eidlmedi.. demek fazlalık varki kullandırtıyorlar.. yap bakalım bunu mynet superonline yada başka firmaya ne olucak :)

valla hic acimazlar...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aklıma bi atasözü geldi ama pek yeri değil aslında bu olayda o sözü canlandırdı aklımda deve diken ve insan ilişkisi...

umarım kavgasız gürültüsüz sonuca ulaşabilirsiniz kaldı ki indexservers hata ve kusuruların bildirilmesi durumunda işlem yapabileceğini söylüyor... bence avukat neyimle değilde arkadaşım indexservers ile görüşsen daha iyi olur. hepinize iyi çalışmalar...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha öncecde belirttim yine belirtmek istiyorum güvenilir diyebiliceğimiz bi çok firma bile geri ödeme yapmazken indexservers bana geri ödeme yapmıştır... ve yardımcı olmak için saatlerini ayırmışlardır tasarım konusunda bi yorum yapamıcak bile olsam hosting hizmetleri gerçekten mükemmel...

D

deja-vu

Misafir
zokkie' Alıntı:

adama yuh derler,

@indexservers,

burda olay 100 ytl deyıl ısterse 10 ytl olsun hıc onemı yok benım ıcın bıtmedı halada aynı bu saatten olması veya olmaması onemlı deyıl baska bı fırmayla anlasmak zorunda kaldım

M

Makro Servers

Misafir
Foruma yeni katıldım hemen belirtmek istedim indexservers ı tanıyorum şahsende tanışıyoruz ve her türlü işine kefilim ödeme kesin yapılır eğer yapılmassa hes. no yu bana pm at ben yollıyayım sana ha bu arada kesinlikle ön plana çıkmak için yazmıyorum bunu yanlış anlaşılmasın sadece daha önce bir kaç diğer forumdada aynı konular açıldı indexservers hakkında ama yine sonuç tatlıya bağlandı böyle bir olayda hemen avukat a filan sarılmayalım bence biraz daha hoş görü lazım..

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap

burdaki herkesin önünde söylüyorum. paranızı iade edecez. tasarımda size olsun [email protected] te mail atın size paranız iade edilsin.iade 1 hafta içinde size gönderilecek.avukattan yada mahkeme gibi laflardan kurktugumuzdan değil zaten %100 biz haklıyız mahkemelerdede vakit harçamak istemiyoruz.arkadaşlara müşterilere rezil oluyor böyle 2 kuruş için.bakın arkadaşımız bile gelip biz ödüyecez diyor.

sadece diyeceğim şu biz az yada çok emek verip size 100YTL ye bir tasarım yaptık aslında artık yapmıyoruz sadece meslektaşımızsınız diye yapalım dedik bu üyelerin şahitleriyle sizi yukardakine havale ettik başkada diyecek bişeyimiz yok.

guv2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indexservers'ten uzak durun

merhabalar ;

indexservers ya da sadece nazım diye tanımalayayım. kendisi dolandırıcının önde gidenidir. internet işlerine ilk girdiğim zaman cennetforum ile aynı serverda olsun diye buradan almıştım. işte bu yüzden ele güne karşı rezil olmuştum. daha sonraları aynı server da çalışmamız icap etti. beyefendi ise server, domain reseller, hosting script filan ne varsa kendi üztüne geçirmişti.

bu adam kendisini her zaman haklı çıkaracak bir yalanlar bulur. hosting scripti karşılığında bana da tasarım yapacaktı beyefendi ama ortada hiç bir gelişme olmadı. sağdan soldan çalıntı template'lerle "ben tasarımcıyım" diye geçinen birisinden de anca bu beklenir zaten.

kendisinin yaptıklarının nasıl bir şey olduğunu anlaması için bende onun sitesini klonladım. 2 ay önce beni dava edeceğini söylüyordu. hala bekliyoruz.

aklı olan bu adamdan uzak dursun. zaten hostbul.net e bile korkudan kayıt yaptıramıyor...

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hosting firmalarını karalamak kolay bende buyuk denecek bir firma ile sorun yaşadım ve bunu burada belirttim bu tip firmalar ya da kişiler daha dikkatli olmalılar bence ben indexserver la çalışmadım fakat müşterisi oldugunu buradan takip etmekteyim daha dikatli olarak kendi imajını karalamaya gerek yoktu diye düşünüyorum.Olay çözülüp iki tarafta madur edilmediyse harika

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guv2000' Alıntı:
merhabalar ;

indexservers ya da sadece nazım diye tanımalayayım. kendisi dolandırıcının önde gidenidir. internet işlerine ilk girdiğim zaman cennetforum ile aynı serverda olsun diye buradan almıştım. işte bu yüzden ele güne karşı rezil olmuştum. daha sonraları aynı server da çalışmamız icap etti. beyefendi ise server, domain reseller, hosting script filan ne varsa kendi üztüne geçirmişti.

bu adam kendisini her zaman haklı çıkaracak bir yalanlar bulur. hosting scripti karşılığında bana da tasarım yapacaktı beyefendi ama ortada hiç bir gelişme olmadı. sağdan soldan çalıntı template'lerle "ben tasarımcıyım" diye geçinen birisinden de anca bu beklenir zaten.

kendisinin yaptıklarının nasıl bir şey olduğunu anlaması için bende onun sitesini klonladım. 2 ay önce beni dava edeceğini söylüyordu. hala bekliyoruz.

aklı olan bu adamdan uzak dursun. zaten hostbul.net e bile korkudan kayıt yaptıramıyor...

kanıt? sadece yazıyı yazdınız ama ben sadece indexserverla 2 hafta çalışmış bi insan olarak bile çok memnun kaldım kendisinden hertürlü hizmeti kolaylığı yaptılar saatlerce meşgul ettm asla problem etmediler... bence gelip 4. mesajında bi insanı karalamak rakip oldugunu gösterir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5