İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexturkey.com ve turkey.la satılıktır.

N

nomak78

Misafir
niye kimse teklif vermiyor?.. bu kötü bir domain mi sizce?

N

nomak78

Misafir
yok aslını sorarsan.. çünkü bu piyasanın fiyatlarını pek bilmiyorum.. siz kendinize göre edeni söyleyin.. ciddi alıcı olanla anlaşırız..

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ii Şu anda veritabanı sunucumuz ile baglantı kuramadık<BR>Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.....Teşekkür Ederiz.<BR>

bu hatayi veriyor.. nerden aldin acaba domaini?

N

nomak78

Misafir
bir script var onun hatası o.. ama şu an ben domaini satılığa koyduğum için.. deneme yeri gibi kullanıyorum.. sadece domain satılık.. yani ne script yüklendiği önemli mi bilmiyorum..

bu arada açılış içinde teşekkürler.. eminim geriside gelir ;)

N

nomak78

Misafir
indexturkey.com 1000 ytl ye satılıktır..

indexturkey.com 1000 ytl ye satılıktır.. irtibata geçmek isteyenler özelden mesaj atabilir veya [email protected] dan mesaj atabilir. fiyatta pazarlık var..

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 YTL cok ama cok fazla :) bendende 40 YTL cıkar..

N

nomak78

Misafir
:) daha çok şeyler çıkar.. her başlangıç güzeldir:) artırmalar bir kere başladıysa sonuçta istenen yerede varır ;)

N

nomak78

Misafir
olsun.. vardığı yere kadar:)

ne demişler ne şiş yansın ne kebap.. domainler fıstık gibi domainler.. geleceği var ikisininde hakkını yememek lazım.. ama hakkından fazlasınıda vermeyin tabi:)

benim verdiğim fiyat maksat açılış olsun diye aşağısı olsur yukarısı olur onu zaman gösterir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5