İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndirim: 5 gb web alanı 250 gb bandwidth 30 YTL/aylık

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni müşterilerimiz için aşağıdaki reseller paketinde indirim uyguluyoruz.

Reseller paketi özellikleri

Windows veya Linux seçeneği
5 GB web alanı
250 GB bandwidth
Hesap limitiniz dahilince istediğiniz kadar,
- domain açma hakkı
- mail, subdomain vb. oluşturma hakkı
- 400 mysql veri tabanı oluşturma hakkı
Windows sunucuda Asp ve Asp.net
Linux sunucuda Php desteği mevcuttur.

Yıllık 399 YTL yerine kısa bir süre için 360 YTL (aylık ödeme seçeneği bulunmaktadır.)

Diğer paketler ve ayrıntılı bilgi almak için mesaj yazabilir veya sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

http://www.bermpat.com

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlık İLe Mesajın içeriği Birbirine Uymuyor Başlıkta Aylık Ödeme İçerde Yıllık:)

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlık İLe Mesajın içeriği Birbirine Uymuyor Başlıkta Aylık Ödeme İçerde Yıllık:)

sizin de belirttiğiniz gibi başlıkta aylık mesajda yıllık yazıyor ama birbirlerine uyuyorlar :) yani 360/12 dersek 30 çıkıyor.

bu arada indirim p.tesi günü son bulacaktır.

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 15 ytl veriyim bu pakete

maalesef dediğiniz fiyata vermek imkansız. eğer 30 ytl den düşük bir fiyata verirsek hizmetimizin karşılığını alamayacağımız için zarar etmiş olacağız. zaten yazdığımız gibi bu kısa bir süre için geçerli ve belirli bir satış limiti var.

teşekkürler

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin de belirttiğiniz gibi başlıkta aylık mesajda yıllık yazıyor ama birbirlerine uyuyorlar :) yani 360/12 dersek 30 çıkıyor.

bu arada indirim p.tesi günü son bulacaktır.

işte benim anlamadığımda parantez içinde aylık ödeme secenegi bulunmamaktadır diyo yani peşin 360 milyonu tırink diye istiyorum diyosun aylık 30 milyon bişey farketmiyo ama ayda 30 30 biriktirin sonra 12 ay sonra 360 milyonu tırink alıyosan doğru ayda 30 kenara atmamız gerekiyo seneye almak içinde olur:) şaka bi yana hayırlı işler;)

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

işte benim anlamadığımda parantez içinde aylık ödeme secenegi bulunmamaktadır diyo yani peşin 360 milyonu tırink diye istiyorum diyosun aylık 30 milyon bişey farketmiyo ama ayda 30 30 biriktirin sonra 12 ay sonra 360 milyonu tırink alıyosan doğru ayda 30 kenara atmamız gerekiyo seneye almak içinde olur:) şaka bi yana hayırlı işler;)

sanırım gözünüzden kaçmış aylık ödeme seçeneği bulunmaktadır yazıyor :) neyse konuyu daha fazla uzatmayalım, ilginiz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5