İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indirmax.org TEXT REKLAM: 2 Ay 10 YTL!

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitende linkimi göremiyorum, 2 aylık sürem dolmadan kaldırmışsın hayırdır !

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla şu an kötü bir laf söylemek istemiyorum, belki arkadaşın mantıklı bir açıklaması vardır..

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link gönderilmiştir, mantıklı açıklaması yanlışlık olmuştur olmamalı ...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yermek veya çamur at izi kalsın hala devam ediyor bu forumda yetkililer niçin ilgilenmiyolar.. bu türklerin bi genel özelliği heralde... yabancı kuruluşlarda zaten türklere karşı antipati olmasının sebebide bence bu.. hileye başvurmak ve sırf eleştirmek.
buradaki adslin amacını çok merak ediyorum
gerçekten 2 ay dan önce linkinin silinmesi mi yoksa şov yapmak mı? eğer ilki olsaydı ö.m ile veya mail ile belirtirdi

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
ukâlâlığın lüzumu yok. telafi edilcekse bile şansınızı zorluyorsunuz. insanoğlu hata yapabilir. hata yapmamak allaha mahsusdur. konuşmalarınıza dikkat edin.

Terbiyeli konuş, buraya mesaj yazdıysak mantıklı açıklamasını görmek için yazdık ve hiç bir şekilde aşağılayıcı bir lafda söylemedim..Hangi şansı zorluyorum pek anlayamadım bu arada, 1milyon da olsa hakkımı alenende ararım, kapalı ortamda da bunu hiçkimse engelleyemez..

Diğer konu evet herkes hata yapabilir, devam etmemesi umuduyla konu kapanmıştır...Ne kadar süre kapalı kaldıysa açılmasını rica ediyorum o kadar..

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ruen' Alıntı:
yermek veya çamur at izi kalsın hala devam ediyor bu forumda yetkililer niçin ilgilenmiyolar.. bu türklerin bi genel özelliği heralde... yabancı kuruluşlarda zaten türklere karşı antipati olmasının sebebide bence bu.. hileye başvurmak ve sırf eleştirmek.
buradaki adslin amacını çok merak ediyorum
gerçekten 2 ay dan önce linkinin silinmesi mi yoksa şov yapmak mı? eğer ilki olsaydı ö.m ile veya mail ile belirtirdi

Durum alenen tartışılsa da sonuç reklam verenin mantıklı açıklamasıyla neticeleniyorsa merak etme çamur izi kalmaz.. Bu işi alenen yapıyorum çünkü neticesi daha hızlı olacaktır ve oldu da..Linki eklediğinde çamur izi silinecektir..

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
işi alenen yapıp insanları karaladığında işinin daha hızlı görülceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. bu mantığını değiştirmeni öneririm.

Burada kimse kimseyi karalamış değil.. Ancak yaptığın hatadan dönmezsen kendi kendini karalamış olacaksın o ayrı mesele..

Ben hala bekliyorum linki yayınlamanı !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5