İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indirprogram.org Domain ederi ve bi kaç soru..

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar,

indirprogram.org<< Bu domain iki gün önce düştü ve aldım. Domainle ilgili google'da 7000'e yakın kayıt bulunuyor. Bu üzerinde çalışılmış domain neden düşmüş olabilir bilen var mı? Forumlarda domain üzerinde çok fazla spam tarzı link değişimi yapılmış sanırım.Acaba adsense'ten mi banlandı ve bırakıldı diye düşündüm ama bu bir domaini çöpe atma nedeni olamaz heralde.

http://www.google.com/search?q=indirprogram.org&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:eek:fficial&client=firefox-a

Domain hakkında görüşleriniz nelerdir, ve hazır program download scripti koysam arama motorlarından nasıl bir trafik gelebilir(çünkü kopya içerik gibi bişi oluyor), hangi scriptleri önerirsiniz ve bu tarzda elinde script olan var mı?

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu domain'in sahibini burda tanıyan var mı.. burda "sonyabi" adlı üyeydi sanırım.. link değişimi yapmış...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5