İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

info : 1.69$ .in : 3.69$ .net : 4.99$ sadece 10 gün,

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayzerhosting hizmeti durdurdu ulaşılamıyor

kayzerhosting.com domain ve diğer sitelerindende sana ulaşılamıyor
bikaç gün önce aldığımız bir hizmet radyo 2 gündür durmuş vaziyetde

maillere cevap vermiyor

sitendeki normal iletişim telefonuna çıkan bayan diyorki bizimle bir ilişkisi kalmadı şu cepi ara. ben cep kontür da ödeyerek dahamı fazla magdur olacağım ne rezalet bir iş durum bu

madem bir kesinti sorun varsa sen bildirirsin veya beni ararsın başka birini verirsin vs.

nerdesin kardeşim acele gel çöz meseleyi?

B

Baskent-Bilisim

Misafir
bende kayzerdomainden domain aldim domain fiyati 6.99 du heralde neyse odedim paypaldan 6.99 u bide baktimki odedigim miktar dan kesinti yapmislar krediniz eksik tekrara odeyecksiniz ..sonra ucuza domain alayim dedim odedigim miktar kalmisti oyle onuda aktif etmediler 2 ay oldu mail attim msn lerin hepsini ekledim nafilee..

Gercekten hizmet veriyosaniz ,bu isi devamli yapiyosaniz bunun karsiliginida yerine lutfen getirin ..

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 kuruşda olsa kimsede hakkımı bırakmam zaten bu yüzen buraya yazdımki ya çözülür yada bu sektörde işi biter.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kayzerdomainden geçen sene 30, bu sene 100 civarı alan adı kayıt ettim.
100 domainim hala kayzerdomainde, 2 hafta önce msndeymişiz gibi mailleşiyorduk.
Paypal ile ödeme yaparken küçük bir miktar kesinti yapıyor.
Ben memnunum sizin sorununuz ne bilmiyorum. :)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslanoto derdin nedir anlamıyorum , her başlığa mesaj yazmışsın ,
maillerime cevap vermiyor demişsin lütfen mail adresini kontrol edermisin mail adresine gönderilen mesajlar geri geliyor,
senin problemini çözmek için sabah akşam sana mail gönderemeyiz değilmi ? kendi problemlerini bizim problemimiz gibi yansıtma lütfen,

Sistemlerimizde whm sonic kullanıyoruz , whm sonic de radyon ile ilgili herşeyi anlık olarak kontrol edebiliyorsun sana panel bilgilerini verdik, girip stop yaparsan kapanır radyon bunu start ile geri açman gerekmektedir, ayrıca whm sonic anlık olarak kontrol edip radyoların açık olmadığına göre restart işlemini gerçekleştirmektedir.
suspend yapmadığınız sürece radyonuz açılır,

ayrıca domain konusunda sıkıntı yaşayan arkadaş ,

Kayzer Domain de fiyatlar nettir,
yani 6.99 dolar net olarak hesaba geçmesi gerekmektedir.

Paypal herbir ödemeden %10 a kadar kesinti yapabilmektedir. bunu hesaba katarak hesabınıza kredi eklemeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile ödemelerde ocak başına kadar hiçbir masraf almamaktayız , Kredi kartı ile ödeme yaparsanzı anında hesabınızda olur krediniz ve anında alış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

syg.
Kayzer Hosting
Kayzer Domain

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahir merhaba diğer başlıkda konuyu cevaplamıştım

sana ulaşmaya çalıştığım için buraya yazmıştım başka amacım yok.

msn.com mail hesabım Posta kutusu kullanımı: 5 GB'de %1

kullanımda

malesef kesintiler mesintiler olasılığı var diye msn mail kullanmayı tercih ediyorum adamlar bedava kesintisiz hizmet veriyo sağolsunlar,

en son açıldı ve düzeldi radyo şuan çalışıyo

ben senin işine yardımcı olmak istedim sana ulaşamayınca buraya yazdım,

hesap açılırken yardım bilgisi ve linkide vermiş olsan ve bunları bir düzende yapsan müşteriye bunu iletirdik.

önceki farklı sistemler kullanmıştık, ancak anlayamadık o paneli başlat deyince gene açılmamıştı.

verdiğimiz sözün arkasında durmak için ve sorumluluk taşıdığımız için 3 kuruşluk şey için bile uğraşmak durumundayız.

kolay gelsin diyorum

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse diğer başlıktada belirttiğim gibi ayın 10 una kadar sürenizi uzatıyorum ve bu tarihde hesabınız kapatılacaktır,

syg.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5