İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.info domain - aplus.net

S

Skeleton

Misafir
bu firmadan .info alanlar nasıl memnun mu? bir de info için fiyat listelerinde 1 yıllık .info $0.99, 2 yıllık $10.94 diyor. Burda var bir saçmalık ama anlamadım. İlk sene ucuza kaydedip 2. sene 10 kat daha fazla isticekler gibime geliyor. Siz nerden info domain alıyorsunuz? Teşekkürler

S

Skeleton

Misafir
Directi'ye de bir mail attım fiyat konusunda ve renewal hakkında, şöyle bir cevap geldi:
Hello,

The cost of .info domain names for the customers is $12.99 and for
resellers it is $1.11
The cost for renewal of the domain name is $8.49 for customers and
$7.99 for resellers.

Should you need any further information, please do not hesitate to
contact us.

Regards,

Sumeet Kohli

Şimdi burdan herkes reseller olabiliyor mu hemen?

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maxi' Alıntı:
Olabiliyor. Reseller oldugunuz zaman herhangi bir ön ödeme'de yapmanıza gerek yok.

75 ytl istiyor aktif olması için hesap ????

Bayilik Başvurunuz kabul edilmiştir. Ancak Bayi hesabınız henüz aktif değildir. DirectI ile Bayilik hesabınızı aktif duruma getirmek için aşağıdaki işlemleri tamamlamalınız gerekmektedir.

1.Login to your Reseller Interface using the details below

URL: http://manage.directi.com/reseller
Kullanıcı Adı:[email protected]
Şifre:

2. Giriş Yaptıktan sonra, "Hesabım -> Kredi Yükle" seçin.

3. Hesabınıza 75.0 TRL eklemek için talimatları takip edin

Yukarıdaki işlemleri tamamlar tamalamaz Bayi Hesabınız aktif olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda bu e-Postayı yanıtlayarak bizim ile irtibata geçebilirisiniz

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istiyor ama bu yatırdığın 75TRL yine senin oluyor. sadece aktif olsun diye yatırıyorsun. 75 ytl ile yine domain filan alabilirsin kendine

B

bavul.net

Misafir
.info domain almaya çalışıyorum ama ama 12.99 diyo.nsıl 1.11 e alıyoruz burdan.illa bayi mi olmak lazım buna

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5