İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

infom silindi

joedalton

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemin infosu silinmiş.geçen gün title yi değiştirmiştim ondan olabilirmi? son güncellemede sitenin pr si 2 olmuştu, şimdi baktığımda fake pr diyor sitelerde.infom neden silimiş olabilir? yada blogspotun infosu silinir mi? tuhaf geldi bana.ha birde sitedeki toplist kodlarını kaldırmıştım bir kaç gün önce onun etkisi olabilir mi?siteyi güncel tutuyordum aslında.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
title değiştirmek info silinmesinin 1.nedenidir. (2 deneyimden sonra anlayabildim bu olayı :D)

joedalton

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
title değiştirmek info silinmesinin 1.nedenidir. (2 deneyimden sonra anlayabildim bu olayı :D)

tittle ı eski haline getirdim ama daha info yok,bu etkili olurmu yani geri gelirmi?yoksa bu siteyi gözden çıkarmalımıyım ? çaresi yokmu bu işin yoksa tek çare beklemek mi?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
malesef iş işten geçti artık dostum. diğer güncellemeyi beklemelisin ondada sadece info verip geçer pagerankın artmaz sadece info kazanırsın.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3 ayda bir. bazen google kafasına göre de takılıyor ama çok az görünen bir durum :) son güncelleme 27 temmuzda oldu normal şartlarda daha çok var :)

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google blogspot un anasını ağlattı ya bu ara bilerek mi yabıo acaba ?? benimde önce pr düştü sonra 10 bin hit birden yok oldu :( aramalarda kayboldum yarında infom silinmesse şaşırmam zaten

joedalton

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google blogspot un anasını ağlattı ya bu ara bilerek mi yabıo acaba ?? benimde önce pr düştü sonra 10 bin hit birden yok oldu :( aramalarda kayboldum yarında infom silinmesse şaşırmam zaten

bloggerdestek.com benim çok kullandığım bir siteydi hitinin düşmesine üzüldüm gerçekten konu hakkında detaylı bilgi veren bir kaç siteden biri.çok faydasını gördüm. eklentileri çok işime yaramıştı.blogger yeni uygulamaya geçmiş onuda yeni farkettim eklemek için bir çok eklenti var.gerçi bir çoğu ingilizce ama yinede fena olmamış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi