İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ing. itiraf sitesine ortak

G

galatasaraylilar

Misafir
host ve domain benden. ikiside hazır. dosyalarında yarısı ingilizceye çevrilmiş durumda. bu dosyaların devamını çevirecek ve sonrasındada site ile ilgilenebilecek bi ortak arıyorum. domain de tescil edilmiş durumda. tellaconfession.com

ilgilenen pm atsın ayrıntıları görüşelim

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ingilizce ye çevirmede varım ama içerik ekleyemem yoğunum. ayrıca ben host edebilirim.

G

galatasaraylilar

Misafir
ilgilenecek dediğim kendi bişey yazmayacak. sadece gelen yorumları okuyup, uygunsa, onaylayacak. uygun deilse onaylamayacak. zaten günde kaç itiraf yazılabilir ki. UguG pm gönderiyorum sana

NOT: SİTEYİ GÖRMENİZ İÇİN AKTİF HALE GETİRDİM. GİRİP BAKABİLİRSİNİZ. MOD OLMAK İSTEYENLERDE PM ATSIN

G

galatasaraylilar

Misafir
evet arkadaşlar yokmu talip olan. yoksa başka biyerlerde ortak arıcam. pazartesiye kadar burdan bulunmazsa, başka biyere yönelicem haberiniz olsun. ii çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5