İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyan öğrenciden çeviri

E

echo

Misafir
bi tanıdığımın ricası üzerine açıyorum bu konuyu. Kendisi ankara üniversitesi ingiliz dil ve edebiyatı bölümünde okuyor.Ücret sayfa başı olmak üzere türkçe-ingilizce, ingilizce türkçe çeviri yapıyor.Çok ayrıntılı olmamak koşulu ile çeviriler yapabilir.

Çevirelecek metinler Microsoft Office Word e yapıştıracak font Times New Roman olarak ayarlanacak ve harf boyutu 13 olacaktır.tam hesaplamadım ama ortalama bişeyler çıkartmaya çalıştım.Vereceğiniz makalelerin sayfa sayısı böyle hesaplanacaktır.

Sayfa başı 9 ytl ilgilenen p.m atabilir.

uyarın için tşkler admin

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
echo' Alıntı:
bi tanıdığımın ricası üzerine açıyorum bu konuyu. Kendisi ankara üniversitesi ingiliz dil ve edebiyatı bölümünde okuyor.Ücret sayfa başı olmak üzere türkçe-ingilizce, ingilizce türkçe çeviri yapıyor.Çok ayrıntılı olmamak koşulu ile çeviriler yapabilir.

Sayfa başı 9 ytl ilgilenen p.m atabilir.

Bu ilan biraz amatorce olmus.
Ceviriler sayfa bazli degil kelime sayisi bazinda yapilir.
1 sayfaya 500 kelime de sigar 100 kelime de, hele bu ilani gorenler mumkun olan en ufak fontlari kullanarak 1 sayfaya 1000 kelime sigdirirlar.

ileride cevirmen ve kullanicilar arasinda olusabilecek problemleri minimuma indirmek icin bu ilani yeniden duzenlemenizi tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5