İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Bilene Cok guzel bir Affiliate Sitesi

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuyu kapattım,hiç para kazanamadım hatta 32$ gitti :(

Bu isteye uye olmamanızı siddetle tavsiye ederim

Selamlar;

Bu sitede basarılı olmanız için ingilizce bilmeniz şart.Bildiğiniz affilliate uzerine kurulu ,gecmişi koklu bir site.Site alışverişi sitesiyle direkt olarak ilişkili dolayısyla yapacagınzı affiliate iki turlu aslında.

http://www.sfi4.com/11531327/FREE

Ilki amazone veya clickbanktaki gb urunleri satmak uzerine yani site tanıtımnızı yapıyor ardından da satılan urunler uzerindne komisyon alıyorsunuz.

Diğeri ise sponsor affilitae olarak geciyor ki burada benim yaptıgım aslında.Yeni arkadaslar kazandırıp bir ekip kurup satış işine hep birlikte yapılması yani.Birbiriniz yaptıgı hersey uzerinden komisyon almaya baslyorsunuz.

Diğer benzer sitelerden en buyuk farkı izleyeceğiniz yolu adım adım yazmıs adamlar.Bunları takip ederek 2-3 ayda ciddi denilecek ucretler kazanabiliyorsunuz.Ingilizc ebilen arkadaasların en azından gozatmasında fayda olacak diye dusunuyorum.

Arada verdiğim linkler uzerinden register olmanız durumunda sıklılla gorusuyor olacagız keza aynı ekipt eolmu solacagız.Elimden gelen yardımı da yapmaya hazırım.Ancak konuda ben de henuz yeniyiim dolayısyla birlikte kesfedeceğimiz bir iş durumu olacak.

Şimdiden bol kazanclar dilerim.

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kasım ayı komisyonun 2USD :)

Ingilizcesi olan ve ekibimde calısacak arkadaslra ihiyacım var.Bu siteyi mutlaka inceleyin...

tanero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye senin ekibine gireyim onuda açıklada öğrenelim.

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herseyin bir adabı vardır arkadasım ,forumlarda soru sormak veya acıklama istemenin de.Once bunları ogren sonrasında yazısalım istersen....

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayın 10'unda hesabıma eklenecek bedeli de sizinle paylasıyor olacagım....

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ingilizce bilmek şartıyla mutlaka bir gozatın....

bla2e

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehehe, bir zeki adam çıktı, arkadan 3242342 kişi çaktırmadan referal link atiyor, ne ise hayırlı işler size

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef arkadaslar beklediğim gb cıkmadı site.

Lütfen gözardı edin ,ve sakın olaki de yatırım yapmayın.....

Para tuzagıymıs ben de kapıldım....

Konuyu sileecek bir yer yok mu acaba?Moderarttor arkadasım bu konuy silme sansın varmıdır?

jackd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gözattımda tam olarak ne yaptığını anlamadım,biraz açıklarsan ne yaptığını seviniriz çünkü site çok basit ve affilate ile bir ilgisi yok gibi.ve kasım ayında 2usd mi kazandın ? yani bir aylık?

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bosver arkadasım uzak dur,hic para kazanamdım hatta harcadım :(

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı en iyi affiliate sitleri cj,clickbank,amazon,plimus gibi sistemler mevcut. Deneyecekseniz bunlardan denemeye başlayın. Unutmadan zanox'un yabancı sürümleride mevcut. onuda deneyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5