İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce bilenler yardım lütfen!

S

sociologist

Misafir
gunluk 30.000 tekil ziyaretcinin 3.000 tanesi tiklayinca reklama ve sen de bu reklami iyi secebiliyorsan (tik basi ortalama 1,2 USD) 4 gunde 17.000 dolar oluyor iste :)

parakazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaşlar benimki google değil bir music, movie, game download sitesi..

G

guajira

Misafir
parakazan' Alıntı:
yok arkadaşlar benimki google değil bir music, movie, game download sitesi..

Onu anladık hocam ama konu çarpıtıldı bi kere :) Şimdi konu: 4 günde nasıl 17.000$ yapılır :D

S

sociologist

Misafir
guajira bak yukarida anlatmisim o 4 gunde nasil 17.000 USD oldugunu :)

birincisi 24 saat icinde 30.000 tekil ziyaret ve google reklamlarina 3.000 tik; ikincisi tik basi ortalama 1,2 USD veren reklamlar; ucuncusu Turk zekâsi :)

eehueheuhe :D

G

guajira

Misafir
sociologist' Alıntı:
guajira bak yukarida anlatmisim o 4 gunde nasil 17.000 USD oldugunu :)

birincisi 24 saat icinde 30.000 tekil ziyaret ve google reklamlarina 3.000 tik; ikincisi tik basi ortalama 1,2 USD veren reklamlar; ucuncusu Turk zekâsi :)

eehueheuhe :D

Ya usta aşıklar atışmasına çevirme olayı. Diğer yerde konuyu dağıttın hakeza burda da :)

Nasıl yaptığını anladık. O hit bende olsun emin ol 2 günde kaldırırım o parayı. Ben sadece diğer arkadaşa konunun kendi sponsorundan adsense e kaydığını söylemek istedim.

S

sociologist

Misafir
:) vallahi boyleyim iste dagitiyorum ne yapayim.

elimde degil, kendiliginden oluyor :)

kusura bakmayin :) cekiliyorum olayin icinde... hadi size kolay gelsin.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sociologist' Alıntı:
gunluk 30.000 tekil ziyaretcinin 3.000 tanesi tiklayinca reklama ve sen de bu reklami iyi secebiliyorsan (tik basi ortalama 1,2 USD) 4 gunde 17.000 dolar oluyor iste :)
reklamı iyi seçmek anahtar kelime , google 4 gün geç bile kalmış :D

S

sociologist

Misafir
abi kime ne ben o reklam acilan sitenin tanitimini ana sayfamda yapiyorsam? atiyorum A.NET sitesinin google reklami var ve ben bir sayfamda komple A.NET sitesini tanitiyorum. seviyorum adamlari kime ne? :) google reklaminda da onlarin reklam cikiyor... neresi yasadisi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5