İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce bilenler yardımcı olabilirmisiniz.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba .

Mailime gelen bir mesajı ingilizceden anlayan Türkçe'ye çevirebilirse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Hi

We were unable to verify your order and we had to cancel it.

We can't verify you order without additional documents.

Please send us within 18 hours scan of your ID and scan of your bank statement for credit card used in your transaction and scan of front and back of your credit card.

We require this because of fraud protection.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemenizi onaylayamadık ve iptal ettik. İlave dökümanlar olmadan siparişinizi tamamlayamayız. ID (kullanıcı adı/kimliği) nin 18 saatlik scanini istiyorlar. (ne demek anlamadım) kredi kartının önlü arkalı fotokopisini istiyorlar.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım sunucu kiralamışsın ya da benzeri bir şey..
Bazı firmalar güvenlik için nüfus cüzdanı ve kredi kartının ya da kredi kartı ekstresinin ön/arka fotokopisini istiyorlar.Fotokopi çektiremiyorsan en azından kameralı cep telefonuyla resmini çekip gönderebilirsin. (En azından ben öyle yapıyorum :))

İyi çalışmalar

K

Kerasus

Misafir
Ödemenizi onaylayamadık ve iptal ettik.

Kredi kartı işleminizin banka hesap özeti, işlem id niz ve kredi kartınızın ön ve arka yüzünü lütfen 18 saat içinde bize gönderin.

Kredi Kartı ile yapılan dolandırıcıklara karşı aldığımız bir önlem.

Not: 2Checkout da bir ara böyle şeyler istiyordu.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusura bakmayın. Aşağıda ne diyor

Please send us
-scan of your ID
-scan of your bank statement for credit card used in your transaction
-scan of front and back of your credit card.

We are unable to process your order without this documents.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kerasus' Alıntı:
Kredi kartı işleminizin banka hesap özeti, işlem id niz ve kredi kartınızın ön ve arka yüzünü lütfen 18 saat içinde bize gönderin.
kerasus yazmış yukarıda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5