İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Biliyorum :) Çeviri de Yapıyorum

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, Evet itiraf ediyorum iyi derecede ingilizce biliyorum, seviyem ADVANCED çeviride yapıyorum. Hatta kendimi geliştirmek için 1 yıla yakın Londrada idim. St.Giles Kolejinin Cambridge Kurslarına da bi dönem katıldım. Çorluda yeminli Tercüme bürosunda Yeminli Tercümanlıkda yapmaya başladım. Resmi pek çok belgeye imza attım. Aralarında Remax gibi önemli pek çok yerden referans getirebilirim. Bu forumdan da bi çok arkadaşla daha önce sorunsuz çalıştım.
Fiyat almak isteyenler özelden iletişime geçebilirler.

Ana Branşım : İşletme ve Halkla İlişkiler

Çeviri Yapılan Alanlar:

Genel, Resmi Belgeler, Tapular, Antlaşmalar, Konsolosluk için belgeler, Banka Yazıları, Sponsorluk yazıları, İşletme, Ekonomi, Kredileme vs. vb.

Ps: Evet sayfa başı ücretler çeviri piyasasında çoğunlukla yüksektir, (bu kaliteli iş istiyorsanız ne yazık ki böyle) ama ben mükemmel kaliteyi uygun bir fiyata sadece bu forum üyelerine sunuyorum, o nedenle hele ki, büyük iş projeleriniz varsa çekinmeden benlen ileteişime geçebilirsiniz. Ekonomik ve Kaliteli çeviri için başka adresleri aramayın!

emrah

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ilan halen günceldir. Yeni Bildirimde Bulunmak istemedim

- 3 yıldır lisanslı olarak sektörde çalışmaktayım
- Ofisimiz Çorludadır
- Referanslarım kuvvetlidir
- Rehberlik ve İş Davetlerinde eşlik yapılır
- Telefon görüşmeleriniz Sorunsuzca yapılır (Örn Host Şirketinizle)

görüşmek isteyenler ve kaliteye uygun fiyatla sahip olmak isteyenler lütfen pm atsın;

emrah

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hakikaten biliyor.
çok manyak süper acaip uçuk kaçık derecede biliyor.(abarttım :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5